michal999 michal999 komentáře u knih

Jednota Jednota Oliver Bowden (p)

Společne s Opuštěný asi opravdu zatím nejlepší díl série. Postupně jsem se stal obrovským fanouškem her a řekl bych přímo fanatikem do knih. Kniha nemá hluché místo, skvěle se čte, je z úžasného a zároveň velice zajímavého historického období. Pro někoho, kdo navíc hraje i hry je to prostě skvělá kombinace. Palec nahrou a nemohu se dočkat dalších a dalších dílů od tohoto autora.

24.08.2017 5 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Vůbec nesrovnávat s filmem!!! Nelze než smeknout. Kniha od prvních odstavců chytne a už nepustí. Skvělá záležitost, jsem zvědavý na další díly.

22.08.2017 5 z 5

Dvanáct křesel Dvanáct křesel Ilja Ilf (p)

Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi dobré, satiristické a opravdu humorné knihy, kterých je dnes jako šafránu. Spousta skvělých drobných epizod, zápletek a decentního humoru.

22.08.2017 4 z 5

Kacířství Kacířství Christie Golden

Na novou knihu ze série Assassin´s Creed jsem čekal jako na smilování a děj odehrávající se na pozadí příběhu o Johance z Arku to jen podpořil. Počítám se za velkého fanouška AC série ať už knižní, tak herní. Trošku mě zarazila změna autora a nevím, jestli jsem si to přenesl i do četby, ale nějak jsem čekal víc. Knihy od pana Bowdena hltám bez zastavení, ale u této jsem se přistihl, že se občas musím do četby i nutit. Né že by to bylo vyloženě špatné, naopak. Ale úrovně knih od původního autora to prostě nedosahuje. Alespoň podle mě.

13.07.2017 3 z 5

Opuštěný Opuštěný Oliver Bowden (p)

Za mě naprostá paráda a zřejmě nejlepší díl od O. Bowdena (i když tady vybírat je velice těžké). Má to spád, spoustu zajímavých zápletek a pro fanouška herní serie, konkrétně novějších dílů, přímo bible (a přitom mě třetí herní díl bavil asi nejméně..:)).

13.07.2017 5 z 5