michaela2807 michaela2807 komentáře u knih

Perla Perla Tiffany Reisz

(SPOILER) Celý příběh jsem zhltla za jeden den jako malinu..
Regan se mi na začátku velmi líbala..
Rozhodná, dominantní a panovačná.
Na konci se ale bohužel změnila na ufňukanou ženskou.. To mi vadilo.
Artur je božan! A to nejen díky mé slabosti pro vojáky.
Velmi se mi zamlouval pro celou dobu a ty jeho myšlenkové pochody? Super!
Ale hlavně Zoot.. “Lord Sračka, Vikomt Kurva, Sprostej baron..”
Hrozně moc mě její hlášky bavili..
Umění vyobrazené v sexuálních hrátkách.
ALE.. Ta duchařina na mě byla příliš..
Ke konci už jsem tyto nudné části přeskakovala.
A některé sexuální scény byli extrém..
A myslím ty s perlami..
Zvládla jsem to přečíst ale zatínala jsem u toho půlky :D
Znovu už se knihu nepřečtu, ale je zajímavá a oddechová.. 3/5

14.02.2023 3 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

"Nemůžeš se bát smrti, když nemáš důvod žít.”

Tato kniha mě nadchla natolik, že jsem ji přečetla asi 10krát..
Do Juliana jsem se zamilovala.
Dávný Sparťanský generál byl za své činy proklet do knihy jako otrok lásky. Tisíce let uvězněný ve tmě bez jídla a vody. Slyšel jen hlasy.. A když si ho žena přivolala o úplňku, musel ji dopřávat rozkoš a vše o co si řekne.
Objevují se zde další postavy z dob Sparty, Makedónie a Římu: Amor, Priapus, Afrodita, Artemis a další..

Tolik se ve mě střídaly emoce..
vzrušení, smutek, zlost, naděj a i radost.
Konec knihy byl trochu nadpřirozený s malinko přestřelený, ale neodradilo mě to.
Mohu doporučit!

12.02.2023 5 z 5

Dvě slunce Dvě slunce Iva Majerová

Zjistila jsem, že kniha se nedá koupit přes internet.
Musíte přímo kontaktovat spisovatelku Paní Majerovou.
Email: majerej@seznam.cz
Insta: https://www.instagram.com/kniha_dve_slunce/

Mohu jedině doporučit, protože to je román s úžasnou zápletkou, s kombinací dobrodružství, tak trochu detektivky, milostné zápletky a westernu.

30.01.2023 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

(SPOILER) A je tu konec.. Tuhle serii jsem přečetla za 3 dny. Libilo se mi, že tu byli postavi z falešného polibku a dozvěděli jsme se jak příběh královny Vendy a krale Dalbreyku dopadl. Lia byla pořád okouzlující a plna nadhledu a lásky. Dal jsem se těšila, jestli tam bude zmínka i o Kadenovi a Paulin. Same mě překvapilo když v prvni knize nesla Natyia košili Jebovi, kterou mu slibili když umiral. Celkové propojení dvou serii a jejich postav. Jejich příběh je plny lasky, tak jako cela tahle serie. Lasky, přátelství, rodiny ale i zla, chamtivosti a ztrát. Chybělo mi tam trochu vice fantazy, stejně jako ve falešnem polibku, ale laska mi to vynahradila. Autorka moc krásně píše a pokud vydá další knihu, s radostí si ji přečtu. Obě serie velmi doporučuji. A samoždrejmě ani jedna serie,se aspoň tedy u mě, neobešla bez slz. Miluju happy end a tenhle konec mě velmi mile překvapil a dojal.

15.11.2021 5 z 5