Mestari Mestari komentáře u knih

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Musím souhlasit s ostatními, vážně se trochu jednalo o klišé, ale myslím si, že pokud jste tento fakt vynechali, kniha byla vcelku pěkná. Trochu mě mátly "zápisy" na začátku každé kapitoly, zhruba v polovině jsem je vždy jen přelétla pohledem , nepřipadaly mi důležité. Na konci se ale objasní, kdo je psal, což mi došlo až po chvilce uvažování.
Rozhodně to není konec, kniha má ještě dost pokračování, ale zatím nejsou přeložené, tak můžeme jen doufat :-)

23.08.2015 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Od knihy jsem očekávala hodně, možná až moc. Když jsem dočítala poslední její stránky říkala jsem si "To přece nemůže být konec! Tohle je ten slavný a očekávaný "happyend"?". Konec mne opravdu zklamal, čekala jsem, že se bude autor více zabývat vztahy mezi jednotlivými postavami. Překvapila mě rychlost jeho rozhodnutí, které se týká draka na obálce (kdo přečetl ví).
Pokud ale pominu tuto skutečnost, kniha se mi velmi líbila a celkově celá série. Líbila se mi ta spojitost mezi všemi okamžiky a informacemi. Čtyři hvězdy dávám z toho důvodu, že mne z části zklamala část, kterou považuji u knih za podstatnou...

17.08.2015 4 z 5