Megii Megii komentáře u knih

Dóóóst dobrá partička Dóóóst dobrá partička Karen McCombie

Joo... další podařená knížka. Ali má podle mě smůlu ve všech dílech, ale největší asi v knize Dóóóst dóóóbrý mýdlo.

29.09.2011 5 z 5

Dům u veselé slzičky Dům u veselé slzičky Vladimír Thiele

Tuto knížku jsem četla jako malá, takže si z ní nic moc už nepamatuju, ale vím, že jsem ji měla ráda, i když nepatřila mezi mé nejoblíbenější pohádky.

11.09.2011 3 z 5

Úkryt posledního vlkodlaka Úkryt posledního vlkodlaka Thomas Brezina

Moc dobrá kniha. Podle mě 3. nejlepší.

Upíří rakev Upíří rakev Thomas Brezina

Podle mě je to druhá nejlepší kniha Klubu záhad. Fakt povedená.

Zámek přízraků Zámek přízraků Thomas Brezina

Moc se mi líbí, že se můžeme zapojit sami do pátrání a poté si porovnat své výsledky s Nickem, Vicky i Jupiterem.

01.09.2011 4 z 5

Muž s ledovýma očima Muž s ledovýma očima Thomas Brezina

Pro mě tahle knížka patří do nejoblíbenějších z Klubu záhad.

Zombie z jeskyně Zombie z jeskyně Thomas Brezina

Patří do lepších z Klubu záhad. Aspoň pro mě :).

Chrám hromů Chrám hromů Thomas Brezina

Tahle knížka se mi moc líbila. Mám ráda detektivky a k téhle je dokonce i lupa, takže můžu řešit taky. Super!

01.09.2011 4 z 5

Dům příšer Dům příšer Thomas Brezina

Je moc dobré, že je přiložena i lupa s jejíž pomocí můžeme Jupiterovi, Vicky a Nickovi pomáhat.

31.08.2011 4 z 5

Čarodějova věž Čarodějova věž Thomas Brezina

Moc se mi líbí. Jen nechápu, proč není kniha zařazena do série, protože je Čtyřka neřeší jen tenhle případ.

Přízraky bez tváře Přízraky bez tváře Thomas Brezina

Já jsem přečetla všechny díly Klubu záhad a moc se mi líbí, ale tenhle díl považuji za jeden z těch slabších.

Dvojčata v pátém ročníku Dvojčata v pátém ročníku Enid Blyton

Jsem moc smutná, že knížky o dvojčatech končí. Přečetla jsem je skoro najednou a všem dívkám vřele doporučuji.

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Tahle série Dvojčata se mi moc líbí. Enid Blyton píše s humorem o příhodách dívek. Taky bych ráda dvojče :).

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Od malička miluji elfy, takže s touto knihou mi Míša vyšla vstříc :). Jen se mi nelíbí, že dobří elfové se jmenují Bílí elfové. Měla by nad tím popřemýšlet a vymyslet pro ně jiný název :D. Moc se těším, až si přečtu další díly. Jsem hrozně zvědavá, jak Arwin Neilin zachrání. No budu si muset na druhou knihu počkat.

31.08.2011 5 z 5

Na lodi za pohádkou Na lodi za pohádkou Eduard Bass (p)

Jako malá holka jsem tyhle pohádky milovala. Líbilo se mi, že jsou z celého světa a že to nejsou jen pohádky, ale jsou zasazené do příběhu.

Deset dní s tátou Deset dní s tátou Kurt Oskar Buchner

Jako malá jsem měla tuto knihu moc ráda. Sama mám mladšího bratra, takže jsem se mohla s Nelou i ztotožnit.