Marvyk Marvyk komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Bez sexu a přece to jde.
Tak nějak podvědomě jsem pořád čekal nějakého toho mutanta (nevím proč, možná Metro). Nu mutant se neukázal a je to dobře. Příběh se obejde i bez nich. Ale stejně si nemůžu pomoct, přijde mi, že postavy ve všech autorových knihách jsou stejné, jen se pokaždé jmenují jinak.

12.01.2017 4 z 5

Hezké čtení, autor možná tak trochu vykrádá sám sebe, ale ještě je to není v takové míře aby se mu to nedalo odpustit.

17.12.2016 4 z 5

Bezhvězdná noc Bezhvězdná noc Robert Anthony Salvatore

(Tohle je asi spíš komentář k celé sérii, A nevím, ale možná i SPOILER) Opravdu mi vadí ty návraty mrtvých, teda vlastně domněle mrtvých, postav. Jednou by to bylo ok, ale mám pocit že je to potřetí nebo po čtvrté (?) Myslím si že by nové postavy příběhu neuškodily, ale naopak.

Konkrétně k Bezhvězdné Noci:
Je to fajn kniha. Nevybočuje ze série téměř v žádném ohledu, to je bohužel důvod proč se nečte tak hezky svižně jako první knihy, kdy to bylo všechno nové a vzrušující teď už tak nějak víte že to prostě nějak dopadne. A Když náhodou zemře nějaká hlavní postava nemusíte se bát, však ona se vám za dvě, či tři knihy zase vrátí.

17.12.2016 3 z 5