martinka.50 martinka.50 komentáře u knih

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Moc pěkná kniha se super zápletkou. Napínavá a nevšední.

06.02.2016 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Knihu jsem četla k maturitě a musím říci, že ze začátku jsem se velmi obávala poměrně vysokého počtu stran. Ale z hodin literatury jsem na příběh byla tak zvědavá, že jsme se do čtení přece jenom dala a vůbec toho nelituji. Do knihy jsem se začetla velice rychle a přečteno jsem měla za pár dní. Příběh čtenáře sice rozesmutní ale zároveň naprosto uchvátí.

21.11.2015 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Báječná knížka plná humoru. Četla jsem ji v rámci povinné četby k maturitě a byla to rozhodně ta nejlepší a nejzábavnější knížka z celého mého seznamu. Takže vřele doporučuji všem maturantům, určitě se u tohoto dílka nebudete nudit.

21.11.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Celá série byla prostě a jednoduše úžasná! Moc oceňuji autorčinu nápaditost a hlubokou propracovanost celého děje. Námět se mi velice líbil, ze začátku to bylo sice poněkud matoucí, ale jen do chvíle, než si člověk v hlavě uspořádá souvislosti spojené s cestováním časem a všechna ta zatracená jména na "G".
Nicméně, dočteno jsem měla neuvěřitelně rychle a hrozně mě to bavilo. Gwenn i Gideona jsem si hned oblíbila a naprosto báječný byl také Xemerius a to obzvlášť v posledním díle, kde měl plno super hlášek, u kterých jsem se náramně nasmála.
Závěr a rozuzlení série mě hodně překvapilo. Postava hraběte byla vážně rafinovaná a závěrečný velký zvrat v "současnosti" jsem vůbec neočekávala. Tím jenom lépe.
Jediné co mě mrzí je, že autorka trochu víc nepropracovala konec. Ten se mi zdál bohužel malinko odfláknutý.

07.02.2016 5 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Victoria Alexander

Nemohu si pomoci. Tahle kniha se mi bohužel strašně vlekla..

30.11.2015 3 z 5