marlen9130 marlen9130 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Naprosto skvělá, čtivá, rebelská, provokativní, vážná i vtipná a pohlcující knížka zároveň. Přečetla jsem jí jedním dechem. Dočetla jsem ji před několika minutami, takže jsem stále nabitá dojmy a emocemi z téhle knihy. Reed mě zaujal hned ze začátku. Úplně jsem si ho zamilovala i přes všechny jeho chyby a špatný skutky. Líbilo se mi jeho charizma, jeho nebojácnost, vůdčí povaha a samozřejmě vzhled. Spisovatelka dokázala udržovat NAPĚTÍ. Každopádně mi KONEC NEDÁ ještě hodně dlouho SPÁT!!!!(až za měsíc vyjde další díl!:() Reedovi bych to já osobně nikdy neodpustila.-možná to říkám v afektu,ale opravdu nevím. Vůbec to nechápu. Jak to mohl udělat? A hlavně proč nepromluvil ani jedno slovo?! Proč jí lhal? Proč si s ní jen hrál? Proč se změnil z minuty na minutu? Proč zrovna s tou děsnou Brooke,sakra?! Je to jako by mu najednou ruplo v hlavě a on udělal něco, čeho bude později hodně litovat! Proč, proč, proč? Každopádně bych mu to nechala pěkně vyžrat.

06.07.2017 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Ahoj nevíte kde bych si tu knihu mohla stáhnout zadarmo nebo číst oline? děkuji vypadá moc super!

29.10.2014 5 z 5