marketa6067 marketa6067 komentáře u knih

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

mně se to líbilo a usmívala jsem se, když jsem si to četla, protože se autorka často strefila do mých pocitů. A to jsem si sobecky myslela, že se "takhle" můžu cítit jen já...nebo že "tyhle vzpomínky" mám taky jen já. A potěšilo mě, že to někdo "ukradl" z mé hlavy a hodil na papír...:-) fajn knížka na dlouhé zimní večery

17.11.2015 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Po přečtení jsem nemohla celou noc spát. To autorka taky zamýšlela??? :)

11.09.2015 4 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Robin F. Gainey

Po dlouhé době kniha, která mě rozplakala.
Asi proto, že je hlavním hrdinou pes.
Doporučuju, máte-li doma psa a občas si říkáte, na co asi tak ta chlupatá koule myslí...:-)

19.02.2016 4 z 5

Kde se touláš, Bernadetto Kde se touláš, Bernadetto Maria Semple

Poprvé jsem si ji prohlížela v knihovně a moc jsem se na ni necítila, podruhé už mi ležela na stole v obýváku a já přečetla jen prvních pár stran a po třetí jsem si musela prodloužit výpůjčku, protože se mi zalíbila a zajímalo mě, jak to s Bernadettou dopadne.
Bavila jsem se, místy mi příběh přišel přitažený za vlasy, což není na škodu, realita našich dnů bývá nudná a šedá a Bernadettin těžko uvěřitelný životní příběh ho oživí a rozveselí. Doporučuji, pokud chcete rozhýbat fantazijní mozkové závity :-)

11.02.2016 3 z 5

Jak jsem sebrala odvahu Jak jsem sebrala odvahu Barbora Šťastná

volné pokračování Šťastné knihy. Motivační jako prase! Díky za tuto knihu, přečetla jsem ji jedním dechem! :-)

05.01.2016