Market116 Market116 komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tak tenhle díl je vážně úžasný :) hned jsem se začetla a bylo to napínavé od začátku až do konce...Jeřáb se mi ze začátku zdál jako otrava, ale pak jsem si to oblíbila, tedy až na to, že vůbec netuším s kým by mohla Celaena zůstat, je to šílený, protože i Chaol je super :) A Dorian? Chudáček můj malej, moc mě mrzí jak do s ním zatím dopadlo, navíc mu ještě hnusně zabili jeho milovanou Sorschu (i když mě se moc nelíbila) doufám, že ho z toho dostanou a stane se králem, protože je nejlepší :) A Manon (s Abraxosem) jsem si taky velmi oblíbila, určitě bude hodná, i přesto kým je. Takže jdu hned na další díl :)

12.03.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Musím říct, že už dlouho jsem se tak nezačetla, jako při této sérii. První díl byl skvělý, Celaenu jsem si hned oblíbila a Doriana jsem si úplně zamilovala, je přímo BOŽÍ :) druhý díl mi přišel ještě skvělejší, zajímavější, záhadnější, překvapující a chvilkama i strašidelný, ale to se mi na tom moc líbí :) takže už začínám číst další díl a doufám, že tam Dorian bude mít víc prostoru :)

29.01.2017 5 z 5