marcela2146 marcela2146 komentáře u knih

Volba Volba Jakub Trpiš

Je napísané z každého niečo a to je dobré= s duchovného, detektívneho aj politického významu. Na zamyslenie aký chceme mať ten svet pre seba a ďalšie generácie. Každý číta recenzie aj ja som čítala ako každý, ja som kúpila knihu čo napísal sám autor tej knihy. Mám ju prečítanú 2 krát a stále sa da k nej vrátiť. Ukazuje že môžeme mať lepší život a svet, ktorý sa ženie za mocou,peniazmi, nenávisťou, zlobou atď... aj medzi ľuďmi. Prečo to nezmeniť, keď môžeme.

27.05.2019

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha je úžasná môžete ju čítať jedným dychom, x- krát, pomalý, deň za dňom, môžete ju chváliť i kritizovať, či niekto číta recenzie alebo nie je na každom z nás. Ja som tou knihou Volba žila s tým všetkým spojené strach, šťastie, plač,pokoj, radosť, láska, víťazstvo. Stojí za to si ju prečítať. Kúpila som si audioknihu to je krásne a perfektné pustiť a počúvať ju kamkoľvek idete a ste. Nie je ťažké pochopiť obsah a podstatu knihy, keď som začala čítať od začiatku až do konca vždy som sa vžila do deja knihy čo zažili a prežili v tých nie ľahkých situáciách a predsa vzíde dobro.

01.11.2019

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Ta kniha je výborná pochopila som o čom je napísane ako začína a končí je rozdelená po častiach aj obsahovo, hodnotím na jedničku najprv som váhala či si ju mám kúpiť neľutujem.

22.11.2018 5 z 5

Revoluce Revoluce Jakub Trpiš

Kniha sa dobré číta je o čom premýšľať ísť až do hĺbky. Je dobré napísaná bez cenzúry. Dobrá na zamyslenie, je čom stále preberať vrátiť sa k nej. Keď cítiš že si sám, nikam nepatríš, nezapadáš, bojuješ s tým sám, pochopiť čo chcem od života kam sa posunúť ( vidina moci, bohatsva). Aj keď spadneš na same dno, vždy je šanca postaviť sa, zamyslieť, kde som urobil chybu, prečo a ako začať od znova, mať a nájsť správnych ľudí. Zosmiešnený, ponížený? Ale to sa da ukázať a dokázať, ale za akú cenu života, Príde niekto kto to vidí inak pohľad na svet, bojuješ za spravodlivý názor, lásku, pravdu národa, každý presadzuje to svoje ako fungovať, prosperovať v štáte, zvládnuť danú situáciu, stanoviť pravidlá, poriadok. Že je neprávosť rozdiely medzi nami aké sú alebo nie sú? A príde zmysuplna úvaha že vieš ukázať ako to dokázať bez zlých úsudkov. A predsa zvíťazí pravda a láska nad mocou, nenávisťou a klamstvom. Čomu veriť a čo nie nenávisť, lži, príde pravda, láska, spravodlivosť. Ako sa k tomu postavíť, zachovať, pristupovať zodpovedné mať srdce na správnom mieste, dokázať sa zomknúť nie ľahkej situácii spoločne. Nepadnúť na same dno temnoty ale vzísť ako svetlo a láska. Je o čom premýšľať rozoberať knihu čo chce tým nám povedať, prevládajú pozitívne aj negatívne emócie.

28.03.2020 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha Ladie čtyři poutníci - prvá časť trilógie neobyčajný fantasy svet - dnes prečítaná kniha do konca celého príbehu, na pokračovanie ďalšej knihy a príbehu sa teším, perfektné čítanie, súper, dobré obsahovo rozloženie príbehu, prečítam si ju znova fantastický príbeh:-).

09.06.2019 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha super dobré sa mi číta som spokojná budem sa tešiť na další diel.

09.05.2019 5 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Kniha je úžasná veľmi pomôže k tomu aby sa zmenili životy ľudí a svet.Pomáha premýšľať,poteší srdce a dušu. Ta kniha sa nedá odložiť vždy ma miesto u mňa, rada sa k nej vraciam.

08.05.2019 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha ma zaujala zapájam svoju fantáziu viem si to predstaviť číta si mi to dobre ale nemám ju ešte celu prečítanú.

22.11.2018 5 z 5