marcela2146 marcela2146 komentáře u knih

Revoluce Revoluce Jakub Trpiš

Kniha sa dobré číta je o čom premýšľať ísť až do hĺbky. Je dobré napísaná bez cenzúry. Dobrá na zamyslenie, je čom stále preberať vrátiť sa k nej. Keď cítiš že si sám, nikam nepatríš, nezapadáš, bojuješ s tým sám, pochopiť čo chcem od života kam sa posunúť ( vidina moci, bohatsva). Aj keď spadneš na same dno, vždy je šanca postaviť sa, zamyslieť, kde som urobil chybu, prečo a ako začať od znova, mať a nájsť správnych ľudí. Zosmiešnený, ponížený? Ale to sa da ukázať a dokázať, ale za akú cenu života, Príde niekto kto to vidí inak pohľad na svet, bojuješ za spravodlivý názor, lásku, pravdu národa, každý presadzuje to svoje ako fungovať, prosperovať v štáte, zvládnuť danú situáciu, stanoviť pravidlá, poriadok. Že je neprávosť rozdiely medzi nami aké sú alebo nie sú? A príde zmysuplna úvaha že vieš ukázať ako to dokázať bez zlých úsudkov. A predsa zvíťazí pravda a láska nad mocou, nenávisťou a klamstvom. Čomu veriť a čo nie nenávisť, lži, príde pravda, láska, spravodlivosť. Ako sa k tomu postavíť, zachovať, pristupovať zodpovedné mať srdce na správnom mieste, dokázať sa zomknúť nie ľahkej situácii spoločne. Nepadnúť na same dno temnoty ale vzísť ako svetlo a láska. Je o čom premýšľať rozoberať knihu čo chce tým nám povedať, prevládajú pozitívne aj negatívne emócie.

28.03.2020 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha je úžasná môžete ju čítať jedným dychom, x- krát, pomalý, deň za dňom, môžete ju chváliť i kritizovať, či niekto číta recenzie alebo nie je na každom z nás. Ja som tou knihou Volba žila s tým všetkým spojené strach, šťastie, plač,pokoj, radosť, láska, víťazstvo. Stojí za to si ju prečítať. Kúpila som si audioknihu to je krásne a perfektné pustiť a počúvať ju kamkoľvek idete a ste. Nie je ťažké pochopiť obsah a podstatu knihy, keď som začala čítať od začiatku až do konca vždy som sa vžila do deja knihy čo zažili a prežili v tých nie ľahkých situáciách a predsa vzíde dobro.

01.11.2019

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha Ladie čtyři poutníci - prvá časť trilógie neobyčajný fantasy svet - dnes prečítaná kniha do konca celého príbehu, na pokračovanie ďalšej knihy a príbehu sa teším, perfektné čítanie, súper, dobré obsahovo rozloženie príbehu, prečítam si ju znova fantastický príbeh:-).

09.06.2019 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Je napísané z každého niečo a to je dobré= s duchovného, detektívneho aj politického významu. Na zamyslenie aký chceme mať ten svet pre seba a ďalšie generácie. Každý číta recenzie aj ja som čítala ako každý, ja som kúpila knihu čo napísal sám autor tej knihy. Mám ju prečítanú 2 krát a stále sa da k nej vrátiť. Ukazuje že môžeme mať lepší život a svet, ktorý sa ženie za mocou,peniazmi, nenávisťou, zlobou atď... aj medzi ľuďmi. Prečo to nezmeniť, keď môžeme.

27.05.2019

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha super dobré sa mi číta som spokojná budem sa tešiť na další diel.

09.05.2019 5 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Kniha je úžasná veľmi pomôže k tomu aby sa zmenili životy ľudí a svet.Pomáha premýšľať,poteší srdce a dušu. Ta kniha sa nedá odložiť vždy ma miesto u mňa, rada sa k nej vraciam.

08.05.2019 5 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Ta kniha je výborná pochopila som o čom je napísane ako začína a končí je rozdelená po častiach aj obsahovo, hodnotím na jedničku najprv som váhala či si ju mám kúpiť neľutujem.

22.11.2018 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Kniha ma zaujala zapájam svoju fantáziu viem si to predstaviť číta si mi to dobre ale nemám ju ešte celu prečítanú.

22.11.2018 5 z 5