manon manon komentáře u knih

Tieň vetra Tieň vetra Carlos Ruiz Zafón

Tuhle knížku miluju, je to asi nejlepší věc, co jsem četla. Snad žádná mě tak nepohltila, nemohla jsem ji dát z ruky. Příběh je složitý, ale strhující, napínavý, zábavný i smutný. Škoda, že je tak málo známá. Kvůli knihám jako je tahle miluju čtení.

27.03.2011 5 z 5

Hrozny hněvu Hrozny hněvu John Steinbeck

Knížku jsem si přečetla kvůli povinné četbě a musím se přiznat, že jsem měla nutkání ji ji párkrát (hlavně na začátku) odložit, nakonec jsem ale ráda, že jsem to neudělala. Je to jedna z nejlepších věcí, kterou jsem četla. Naprosto strhující a dojemný příběh. Zoufale se snažíte najít nějaké východisko ze situace, ve které se nacházejí obrovské masy lidí... Kniha na udělala velký dojem. Doporučuju

27.03.2011 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Po knížce jsem sáhla hlavně kvůli tomu, že film s Audrey Hepburnovou patří k mým nejoblíbenějším filmům vůbec. A musím říct, že jsem byla docela zklamaná. Film je podle mně mnohem lepší.

27.03.2011 2 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

První knížka od Remarqua, kterou jsem četla. Příběh je silný, strhující, dokáže skvělým způsobem zachytit atmosféru doby. Ale nemyslím si, že si ji ještě někdy budu chtít přečíst.

27.03.2011 3 z 5