majin.a majin.a komentáře u knih

KAIF: O stopování, kalašnikovech a japonském pornu KAIF: O stopování, kalašnikovech a japonském pornu Tony Danilov

Autor vás na 400 stránkách knížky vezme do různých koutů světa a ještě vás po cestě stihne královsky pobavit. Osobitým pohledem na svět vypráví o místních bizárech, kuriozitách, zajímavostech... anebo také jen o obyčejném životě lidí, které při svém dobrodružství potkává. Kdo má rád klasické cestopisy, asi si na své nepřijde. Pokud si ale rádi rozšiřujete obzory nejen geografické, ale i mentální a kulturní, trefí se Kaif přímo do černého.

P.S. Oceňuji i fotky, které nepochází z Googlu, ale přímo od autora.

02.02.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Nevidím jediný důvod, proč této knize nedat 5 hvězdiček. Přečteno za den a půl, odtrhávala jsem se jen s těžkým srdcem. Krátké kapitoly zajišťují rychlé plynutí děje. Někdy náročné je střídání objektů kapitol, ale nikdy mi netrvalo déle než dvě věty se zorientovat a vybavit si, v jakém stádiu je děj.
A ten konec? Už aby bylo pokračování!
Pro mě nejlepší kniha od této dvojice.

23.05.2014 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Přečteno na jeden zátah, celou dobu jsem nezavřela pusu údivem....realistické, velmi realistické!

22.03.2011 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Doporučovat nemá cenu, udělalo to spousta lidí přede mnou. Ačkoli to možná nebude váš "cup of tea" (já osobně moc detektivky nemusím), tak vás tuto duo Lars Kepler vtáhne do děje. Fakta jsou podávána po kouskách a vy nemáte jinou možnost, než číst dál a čekat na další indicie vedoucí k pachatelovi. Ani se nenadějete a otáčíte poslední stránku...

13.02.2011 5 z 5