lusila lusila komentáře u knih

Divnovlásky Divnovlásky Irena Obermannová

Ja som v tej knihe žiadny humor nenašla, možno tak trochu čierneho. Ale tie básne na začiatku každej kapitoly boli úžasné...

22.06.2013 1 z 5

Vášnivý muž Vášnivý muž Joanna Trollope

Do polovice knihy pre mňa nudné čítanie, potom sa dej rozbehol, ale nie je to kniha, ktorú by som túžila prečítať ešte raz.

22.06.2013 1 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Tento diel ságy sa mi veľmi páčil, aj keď takéto knihy nevyhľadávam. Je to taká príjemná zmena pre mňa.

22.06.2013 4 z 5

Paradoxné prikázania Paradoxné prikázania Kent M. Keith

Nie som fanúšikom takýchto kníh, táto sa ku mne dostala úplnou náhodou cez projekt Knihobežník. Myšlienky v tejto knihe by sa vošli do jedného článku časopisu.

22.06.2013 3 z 5

Křižácké zlato Křižácké zlato David Gibbins

Čakala som pútavejší dej, nerozumiem, prečo autor namiešal taký koktejl, križiaci, majovia, severské legendy. Bolo to dosť chaotické.

22.06.2013 2 z 5

Skryté jazvy Skryté jazvy Joshua Gilder

Tak táto kniha má všetko- nepredvídateľný dej, napätie a prekvapivý záver...

Hostinec Hostinec Julia Stagg

táto kniha si ma získala jemným humorom, poukazuje na to, že všade na svete existujú predsudky voči ľudom, ktorých osobne nepoznáme a ak im dáme šancu, môžu sa stať našimi najlepšími priateľmi

Rafanda Rafanda Karla Kubíková

zaujímavo napísaná kniha... nápad autorky vyrozprávať životný príbeh, udalosti a vykresliť charaktery ľudí z pohľadu ducha hlavnej hrdinky vznášajúceho sa nad vlastným pohrebom odľahčil dej zasadený do neľahkých povojnových rokov