Lulu09Da Lulu09Da komentáře u knih

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Miluju tuhle knihu. Je moje oblíbená. Jak se Mallory s tím nakonec poprala je skvelý a Rider užasný umělec a člověk. Rozhodně doporučuji.

07.10.2020 5 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

(SPOILER) Je neuvěřitelné čím vším si musely všichni čtyři projít. A přesně tyhle přáteství které i hory přenáší jsou ty, které vydrží navždy. Neuvěřitelný příběh rozdělený do dvou dílů. A to že se dali nakonec znova dohromady a jsou jako jedna obří rodina... Prostě miluju tuhle knihu, tenhle příběh. Klidně ji můžu číst i milionkrát a nikdy mě neomrzí a pokaždé tam najdu něco co jsem buď zapoměla nebo nenašla. Doporučuju na 100%.

07.10.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tento díl se mi opravdu moc líbil. Je dechberoucí. Kolik odvahy v sobě musí mít a ani o tom neví. Dostalo se mi to pořádně pod kůži. V některých chvílích bych si ani nevěděla rady ale Dawn ano. Páni to je vážně skvělá kniha moc doporučuji.

01.01.2021 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Takový příběh by mě v životě nenapadl a o to je to užasnějsí. Tahle spisovatelka píše skvělí příběhy. Má úžasnou fantazii. Pár kníže je docela předvídatelných, aly od Lauren Kate ne. Milujujejí knihy a určitě doporučuji.

10.10.2020 5 z 5