LuciRoo LuciRoo komentáře u knih

Enderův stín Enderův stín Orson Scott Card

Je neuvěřitelné, jak tato kniha souvisí s Enderovou hrou. Podle mě, pokud si přečtete Enderovu hru, je téměř nutnost přečíst si vzápětí Enderův stín, protože tím se všechno doplní a občas i vyjasní. Další ze skvělé série o Enderovi.

Kriminálka Las Vegas Kriminálka Las Vegas Corinne Marrinan

Perfektní kniha pro všechny, které zajímá kriminalistika, nebo kteří se prostě chzějí dozvědět, jak to sakra ty lidi v kriminálkách dokážou všechno vyřešit. Kombinace vědeckých pouček a vysvětlování je skvěle doplněna hromadou obrázků a názorných příkladů z případů CSI: Las Vegas. Prostě úžasný průvodce pro laiky po světě kriminalistiky.

Záhadné hodiny Záhadné hodiny John Bellairs

Celkem ucházející knížka, z níž je nejlepší částí to, když se učí čarovat. Doporučuji pouze těm, co se ooopravdu nudí.

17.02.2012 2 z 5

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

Ze začátku mě trochu zaskočila až moc složitá zápletka, která se ovšem na konci krásně vysvětlí.. Skvélá kniha, terou doporučuji přečíst všem, kteří mají rádi seriál Castle na zabití. Celkem přesvědčivé to odráží prosředí seriálu, narážky, vtipné poznámky, atd.

Zvíře Zvíře Robert Muchamore

Perfektni kniha, stejne jako vsechny ostatni dily... dalsi ze skvelych pribehu o mladych agentech =D