Kriminálka Las Vegas

od:


KoupitKoupit eknihu

Kompletní obrazový průvodce průkopnickým stejnojmenným televizním seriálem, nezbytná kniha pro každého, kdo se zabývá danou tematikou. Budete svědky, jak noční směna, vedená Gilem Grissomem, shromažďuje, zpracovává a hodnotí důkazy a řeší kriminální případy. Kniha plná nejrůznějšího obrazového materiálu z prvních šesti řad obsahuje i snímky jednotlivých postav, záběry z programu a komentované detailní obrazy. Tato jedinečná a názorná publikace zkoumá jednotlivé oblasti, v nichž působí členové odborného týmu, a detailně odhaluje pozadí případů, na nichž se jednotlivé postavy podílejí. Objevíte tajemství skryté v krevních skvrnách i zákonitosti interpretace takových stop, budete svědky rekonstrukce tváře, seznámíte se s terénní soupravou, kterou kriminální služba používá. A nyní již vzhůru do světa zločinu a vyšetřovatelů!Kniha obsahuje více než 400 celobarevných obrázků. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26811/kriminalka-las-vegas-26811.jpg 4.716
Žánr:
Literatura naučná, Věda
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
DeKo1996
02.09.2018

Kdysi jsem ji dostala za vysvědčení a byla jsem z ní nadšená.. Spousta obrázkového materiálu, popisy všeho.. Komu se líbí kriminalistika, tak kniha nezklame.

LuciRoo
17.02.2012

Perfektní kniha pro všechny, které zajímá kriminalistika, nebo kteří se prostě chzějí dozvědět, jak to sakra ty lidi v kriminálkách dokážou všechno vyřešit. Kombinace vědeckých pouček a vysvětlování je skvěle doplněna hromadou obrázků a názorných příkladů z případů CSI: Las Vegas. Prostě úžasný průvodce pro laiky po světě kriminalistiky.

Márinka

Velmi často slýcháváme, že televize odvádí lidi od knížek. Jsou však i vzácné případy, kdy televizní seriál přivede diváka do knihovny. Nejen proto, aby si příběh přečetl, ale aby se o něm dověděl mnohem více. „Skvělá představa … postavit detektivku na skupině lidí, kteří používají k vyřešení případu spíše mozek než svalstvo...“ , líčí v předmluvě ke knize začátky natáčení výkonný producent seriálu Jerry Bruckheimer. V kompletním obrazovém průvodci seriálu se dočtete nejen vše o jeho hrdinech, ale seznámíte se také blíže s některými vědeckými metodami, které tým Gila Grissoma používá k odhalení pachatele.