Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Zaprodaná ďáblu Zaprodaná ďáblu Gayle Wilson

Francouzský špion hrabě z Dare, žijící v Londýně, vyhraje v kartách záhadnou a krásnou Angličanku Alžbětu. Pomůže jí ve svém domě zapomenout na její temnou minulost? Alžběta však má v Dareově sídle ještě jiné poslání..

21.10.2016

Májová nevěsta Májová nevěsta Catherine Archer

Mladá Raine uzavře manželství z rozumu. Brzy ale zjistí, že ten k milostnému soužití nestačí. Přestože se mezi ní a Benedicte Ainsworthem zrodí láska, nechtějí si ji ani jeden přiznat..

21.10.2016

Co skrývají hlubiny Co skrývají hlubiny Ruth Langan

Hezký a napínavý příběh plný pirátů, dobrodružství, napětí, ale i bolesti a lásky. Malinko mi sice děj místy přišel trochu přitažený za vlasy, ale jinak příjemné čtení..

21.10.2016 5 z 5

Slečna bez věna Slečna bez věna Joanna Maitland

Z ošklivého a finančně nezajištěného káčátka se postupem času stává krásná, odvážná a sebevědomá žena, která na svém útěku, v převlečení za retardovaného kluka, nachází pravou a nesobeckou lásku. A později se dostává i ke svému právoplatnému dědictví po matce, které ji otec s nevlastní matkou zamlčeli. Velmi příjemné čtení..

18.10.2016 4 z 5

Milenka jeho lordstva Milenka jeho lordstva Elizabeth Rolls

Fííha.. Tak tohle byl opravdu moc hezký příběh, který mě chytil a nepustil, dokud jsem nebyla na posledních stránkách.. Až do konce jsem byla napnutá, jak to vše dopadne a dokonce ještě pomalu na konci knihy došlo k menší dramatické chvilce.. Vřele doporučuji.

12.10.2016 5 z 5

Tatarák Tatarák Kamil Tatar

Kniha plná kreslených anekdot, některé jsou docela vtipné, některé už méně, ale jo.. Kniha se dala přečíst..

12.10.2016 3 z 5

Sex, lži a kouzla Sex, lži a kouzla Renee Roszel

Za mě příjemné překvapení. Moc milý příběh opředený tajemstvím, plný skřítků a upršeného Irska. Já tuhle zemi i její příběhy miluju, takže jsem byla spokojená..

10.10.2016 5 z 5

Prostořeká nevěsta Prostořeká nevěsta Paula Marshall

Trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec to bylo příjemné čtení z Alžbětinské doby. Mimo romantiky, kterou jsem v příběhu očekávala, jsem byla příjemně překvapená i napínavou zápletkou, kdy jde hlavnímu hrdinovi o život.

10.10.2016 4 z 5

Buď mým hrdinou Buď mým hrdinou Elaine Coffman

Tak toto je moje první Harlequinka, u které se mi koulely slzy jako hrachy hned po přečtení prvních pár stránek.. To se mi ještě nestalo, ale popis zákeřné vraždy otce a bratrů hlavní hrdinky, to mě prostě nenechalo chladnou.. Vážně silný a moc pěkný příběh, stejně romantickým duším rozhodně doporučuji přečíst!

21.09.2016 5 z 5

V královských službách V královských službách Margaret Moore

A to mě se příběh líbil. Ono se toho moc na něco málo přes tři sta stránkách zpracovat nedá, ale děj byl svižný, měl spád, nechyběla v něm zápletka a kousek romantiky, takže za mě spokojenost.

17.09.2016 4 z 5

V síti intrik a lásky V síti intrik a lásky Margaret Moore

Tak tímhle příběhem si u mě série Warrior trochu vylepšila mínění.. Příběh krásné Anne, která je utiskovaná a týraná svými nevlastními bratry a nachází nečekanou podporu a následně i vřelou lásku u sira Reeceho, si mě získal a moc se mi líbil.

12.09.2016 4 z 5

Rytířův polibek Rytířův polibek Margaret Moore

Bohužel cítím zklamání.. Hlavní hrdinové příběhu, rytíř Trystan DeLanyea a Mair, která vaří a dodává na hrad pivo a medovinu, se na sebe hned na prvních stránkách knihy vrhnou a milují se spolu vestoje u hradní zdi. A to už má Mair nemanželského desetiletého syna s Trystanovým bratrancem a vůbec se nemají rádi, možná se dokonce nesnášejí. Ach jo.. Žádné pomalé dobývání, namlouvání.. Asi jsem divná, ale pro mě takové "rychlovky" nejsou, připadám si ochuzená.. Vlastně pardon, jednu poučnou věc si odnáším - že speciálnímu velšskému pivu, které bylo zvláštní kombinací piva a medoviny, se říkalo "braggot". Ale to je tak vše..

07.09.2016 2 z 5

Ve spárech pomluv Ve spárech pomluv Mary Brendan

Aneb, co vše může způsobit lidská zášť a pomluva.. Mírné zklamání, ale přečíst se příběh dal..

02.09.2016 3 z 5

Žena bez jména Žena bez jména Mary Brendan

Bohužel jsem byla trochu zklamaná.. Hlavní hrdinka si uvědomí, že ho po osmi letech, kdy strávila noc s tajemným cizincem, ho stále miluje. Vůbec neví, jak pořádně vypadá, nezná jeho celé jméno, z "hříšné" noci ji zbyde dítě, ale když se s oním mužem setká a zjišťuje, kdo to je, uvědomí si, že ani jiného muže mít nemohla, protože miluje tohohle a požádá ho o sňatek.. Ok.. Mám ráda pohádky, jsem možná někdy naivní, ale až takhle.. Fakt ne..

29.08.2016 2 z 5

Gardedáma nevěstou Gardedáma nevěstou Nicola Cornick

Vcelku příjemný příběh Annis, která pracuje jako gardedáma a snaží se mladé svěřenky tzv. "udat" a sehnat jim vhodné ženichy. Sama jako mladá vdova už nečeká lásku, natož vstup do manželství. V tom předchozím byla totiž hodně nešťastná a zažívala psychické týrání, takže se snaží odolávat dvoření lorda Adama. Příběh byl okořeněn i malou kriminální zápletkou, která celý děj příjemně oživila.

25.08.2016 4 z 5

Šťastný los Šťastný los Nicola Cornick

V hlavní roli tohoto příběhu hrají hazardní hry, sázky a celkově řečeno karban. Mladou dívku provází od jejího dětství strašák v podobě otcovy vášně v hraní. Přestože její rodiče patřili mezi tzv. "lepší společnost", ustavičně se potácejí na hraně chudoby, v závislosti na otcových výhrách a prohrách. Otcovu vášeň zdědí i její bratr a i proto je Amy rozhodnutá žít jinak a nejlépe sama. Rozhodně se nemá zájem provdat o podobného karbaníka a k tomu záletníka v jedné osobě, přestože by mělo jít o vévodu z Fleetu..

21.08.2016 3 z 5

Paní de Monsoreau Paní de Monsoreau Alexandre Dumas, st.

Přiznám se, že já se knihou "prolouskat" nedokázala. Možná jsem ji četla ve věku, kdy mi to nic neříkalo a styl psaní i příběh samotný mi nic neříkal.

19.08.2016 2 z 5

Mladí muzikanti I. Mladí muzikanti I. Jaroslava Neoralová

Kniha plná písniček i s notami. Součástí knihy bylo i CD se skladbami písní, které jsou v knize.

19.08.2016 4 z 5

Kytara - Určeno též pro samouky Kytara - Určeno též pro samouky Stanislav Barek

Perfektní a přehledný pomocník pro získání základů hraní na kytaru.

19.08.2016 5 z 5

Nevšímavý poručník Nevšímavý poručník Anne Ashley

Tímto příběhem jsem byla také nadšená! Opravdu kouzelný příběh nejen plný jemného jiskření a probouzející se lásky, ale také dobrodružství s lehkým napětím, když se snaží hlavní hrdinové odhalit vraha dvou lidí a zloděje vzácného klenotu.

13.08.2016 5 z 5