Žena bez jména

Žena bez jména https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77122/zena-bez-jmena-77122.jpg 3 15 3

Hrdé krásky série

Jedna jediná noc změnila Isabel Meredithové její touhy a plány do budoucnosti tak dokonale, že se z toho vzpamatovávala dlouhé roky. Její rodiče ji prohlásili za mrtvou, aby ji uchránili před hanbou, a nebýt její sestry Rachel, jen těžko by se s malým synkem protloukala. Po dlouhých osmi letech se objeví Etienne Hauke a Isabel si uvědomí, že má jedinou šanci, jak svému synovi zajistit neposkvrněný původ a dobrou výchovu. Stačí se jen pokořit a požádat toho muže, aby si ji vzal…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Unknown Wife , 2003

miruska1
22.09.2022 3 z 5

Ale jo...... Trochu naivní až neuvěřitelné ale četlo se to dobře.

havrmoni
03.08.2018 3 z 5

Já bych to až tak nezatracovala. Je to taková relaxační oddechovka,tedy až do doby,kdy hrdinka oznámí hrdinovi,že je otcem. To jsem pak kroutila hlavou,jak je možné,aby byl někdo tak naivní.No Isabel byla. Tím se pokazila cca poslední třetina,jinal se to dalo.

Luccy78
29.08.2016 2 z 5

Bohužel jsem byla trochu zklamaná.. Hlavní hrdinka si uvědomí, že ho po osmi letech, kdy strávila noc s tajemným cizincem, ho stále miluje. Vůbec neví, jak pořádně vypadá, nezná jeho celé jméno, z "hříšné" noci ji zbyde dítě, ale když se s oním mužem setká a zjišťuje, kdo to je, uvědomí si, že ani jiného muže mít nemohla, protože miluje tohohle a požádá ho o sňatek.. Ok.. Mám ráda pohádky, jsem možná někdy naivní, ale až takhle.. Fakt ne..

2006  69%Žena bez jména
2007  75%Londýnský skandál
2006  78%Odložená svatební noc
2007  73%Štědrý ochránce
2015  73%Hazardní schůzka

Kniha Žena bez jména je v