luba2532 luba2532 komentáře u knih

Pyramidy Anunnaků a cesta k nesmrtelnosti Pyramidy Anunnaků a cesta k nesmrtelnosti Zecharia Sitchin

Pro mně nový pohled historie Země...zajímavé, fascinující.

22.04.2024

Stvoření světa - Zachraň svět kolem sebe Stvoření světa - Zachraň svět kolem sebe Arkadij Petrov

Kniha není pro každého - kdo porozumí, pochopí...Za mně super, napsané, co cítím a nedokážu popsat - taky by mně mohli označit za blázna...
Nové způsoby léčení a evoluce lidstva, zajímavé a za mně výborné, každý koriguje sebe a svůj život, jak chce.

21.04.2024

Sarkander - historická freska Sarkander - historická freska Zdeněk Vyhlídal

Zajímavě napsané, dobře se čte.

20.04.2024

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Jean-Pierre Luminet

Mně to bavilo, plno zajímavých informací, čtivě napsané.

20.04.2024

Stvoření světa - Zachraň svět v sobě Stvoření světa - Zachraň svět v sobě Arkadij Petrov

Zajímavý popis událostí v našem i mimosmyslovém světě, jak se události tvoří mimo "náš svět", musíte mít hodně otevřené vědomí, aby jste porozuměli (ja nerozumím moc těm akademickým vysvětlením, lépe se orientuji na poli intuice)
a tak to může vypadat jako "blábol". Nicméně, všichni vidíme, že svět se mění a hodně rychle. I kvantoví fyzici říkají, že svět je hologram (jsem dlouho nemohla pochopit, co tím myslí)

12.03.2024

Stvoření světa - Zachraň se Stvoření světa - Zachraň se Arkadij Petrov

Kniha se mi líbí, bavilo mně téměř všechno, nové způsoby léčení, vize, nebo jak bych to nazvala...zajímavé, hlavně taky si myslím, že všechno je nejdříve v neviditelném světě a pak se to promítá do naší reality. Když toto pochopíme, nastane nová etapa vývoje.

28.02.2024

Jogická filosofie Jogická filosofie Svámí Vivékánanda

Velmi zajímavé přednášky o jogu - podle mně je toto pravá joga, protože to není cvičení, jak teď provozujeme, nicméně pozice těla, aby působilo na ducha společně s naukou ducha.

12.02.2024

Velmi nebezpečná žena Velmi nebezpečná žena Jeremy Dronfield

Kniha mně bavila, je tam spousta historických souvislostí a událostí, velmi zajímavý život.

10.02.2024

Dar ducha III. díl - Jak si udržet duchovní sílu Dar ducha III. díl - Jak si udržet duchovní sílu Prentice Mulford

Super knížka o tom, kde ztrácíme sílu a jak si ji udržet.

20.01.2024

Milionář a mnich - Skutečný příběh o smyslu života Milionář a mnich - Skutečný příběh o smyslu života Julian Hermsen

Poučný příběh o tom, jak správně žít a co je skutečně důležité.

19.01.2024

Životopis svatého Issy Životopis svatého Issy Jaromír Kozák

Řekla bych spíš "ztracená léta" o kterých se moc nepíše, kde Ježíš chodil, studoval a kázal. Zajímavé, Jeho pravé učení, co kázal skutečně. Jde o rukopis, který byl nalezen v Malém Tibetu v klášteře Hemiš. A jako vždy, i teď se snaží rukopis pohanit, jako nepravý, nejlépe ho někde ukrýt...

15.01.2024

Učebnice magického myšlení Učebnice magického myšlení Karel Weinfurter

Moc pěkně napsané a vysvětlené vlivy myšlenek na nás, naše okolí, věci, prostředí. Mám ráda tento "starší " typ vyprávění.

14.01.2024

Tajné síly přírody a člověka Tajné síly přírody a člověka Karel Weinfurter

Velmi srozumitelně popsané jevy z oboru esoteriky, mohu-li to tak nazvat. Dokládá důkazy o těchto jevech a nechá nás přemýšlet. Za mně super.

29.12.2023

Dotyky nebe a země Dotyky nebe a země Pavel Zahradníček

Spíše brožurka plná fotografií a důkazů, zajímavá, k zamyšlení.

27.12.2023

Vědma z Dálie Vědma z Dálie Tomáš Lukavec

Krásné příběhy, které navazují na sebe. Poučení, krásně napsané, přečetla jsem jedním dechem.

26.12.2023 5 z 5

Kniha rabínské moudrosti Kniha rabínské moudrosti Jakob J. Petuchowski

Jedná se o krátké příběhy rabínské moudrosti, poučení můžeme čerpat pro náš život, moc pěkné, příběhy miluji.

25.12.2023

Desatero Božích přikázání - Otčenáš Desatero Božích přikázání - Otčenáš Abd-ru-shin (p)

Poučení, jak můžeme vnímat modlitbu. Mně se líbí.

08.12.2023

Moudrost Ježíše Moudrost Ježíše Cynthia Bourgeault

Poutavě napsáno , pro duchovně hledající. Zabývá se duchovním aspektem Ježíšova života a odkazu z hlediska velmi netradičního. Kniha se mi moc líbila, psaná moderním jazykem s aspektem současné doby.

04.12.2023

Světlo na cestu Světlo na cestu Mabel Collins

Je to učebnice, pro vážné žáky mystiky. Ostatní neporozumí. Trošku starší styl psaní, který mám ráda. Nemusí vyhovovat každému.

20.11.2023

Vnitřní síla Vnitřní síla Tom Bisio

Podrobně zpracované strategie boje a bojového umění.

19.11.2023