luba2532 luba2532 komentáře u knih

Lék pro duši Lék pro duši Petr Casanova

Výborně srozumitelně napsané, kniha se mi moc líbila.

23.06.2023

Z pouček Jakuba Böhmeho Z pouček Jakuba Böhmeho Karel Weinfurter

Trochu starší styl a tak není lehce přeletěné, musí se dávat pozor a přemýšlet...

23.06.2023

Strážkyně paměti Strážkyně paměti Hana Blochová

Kniha není pro každého....za mně VELIKÉ DÍKY paní Haně, velké poučení a prozření....
kdo má materialistický pohled na svět- bojím se, že nepochopí, nicméně jednou pochopí všichni. Prosím neodsuzujte, pokud nechápete, přečtete si detektivku, nebo román.

28.05.2023

Posvátná rostlinná medicína Posvátná rostlinná medicína Stephen Harrod Buhner

Krásná kniha o rostlinách jako Bytostech, o tom, jak získávali domorodci znalosti o tom, která rostlina je na co dobrá - ne způsobem pokus- omyl, jak vysvětlují některé vědecké práce. Kdysi byli lidé opravdu propojení s Přírodou, ne pověrčiví, to nastalo až v nové době, když jsme začali žít materialistickým způsobem života. Přírodní způsob není zpátky na stromy, je o spolupráci se vším živým, používat moderní technologie ve prospěch všem a přemýšlet, jestli pokrok je pokrok, nebo jen ničení.

15.05.2023

Tajemství čísel Tajemství čísel Franz Carl Endres

Pěkná knížka, čísla jsou popsané z mystického hlediska i historického. Za mně hodně zajímavá knížka. Má i spoustu kreseb.

01.05.2023

Hledání dávného snění - Pohled do světa, který je téměř zapomenut avšak potřebuje být uchován Hledání dávného snění - Pohled do světa, který je téměř zapomenut avšak potřebuje být uchován Vladimír Maštera

Autor popisuje svoji zkušenost s hledáním Cesty prostřednictvím Aborginců v jejich domovině. Pomocí tradičních rituálů zkoumá sebe sama, naslouchá, učí se. Moc pěkná kniha plná poučení formou vyprávění příběhu.

22.04.2023

Kniha o živém Bohu Kniha o živém Bohu Bô Yin Râ (p)

Kniha pro "pokročilé" hledající. Pokyny k skutečnému životu. Nebudou všichni rozumět, přesto doporučuji.

07.04.2023

Sex do kapsy Sex do kapsy David Delvin

Malá knížečka o sexu s fotografiemi

01.04.2023

Pyramidy - kódy života Pyramidy - kódy života Vladimir Petrovič Babanin

Velice zajímavá knížka o pyramidách jako živoucích organismech, autor nepřesvědčuje o svém názoru, klade otázky, aby jsme přemýšleli. Zní logicky, aspoň za mně.

26.03.2023

Mantra jóga Mantra jóga Šrí Svámí Šivánanda

Vysvětlení jak používat mantry, proč to indové dělají a jaký plyne užitek. Za mně zajímavé a protože jsem zvědavá, vyzkouším.

12.02.2023

Lampa k Hatha-Jógu Lampa k Hatha-Jógu Karel Weinfurter

Za mně náročná knížka o jogu, pokud bych chtěla dodržovat cvičení. No velmi poučná, co se týká vysvětlení, jak jogi dosahuje cvičením různých dovedností. Nedoporučuji začátečníkům, myslím, že je třeba pro porozumění určité vědomosti o tomto "fenoménu"

11.02.2023

Z lásky k Prameni / Světelný Matrix Z lásky k Prameni / Světelný Matrix Wolfgang Kremling

Zajímavé vysvětlení energií Lucifera, zrod, působení, pro otevřené myšlení.

18.01.2023

Miniatury z FIMO hmoty Miniatury z FIMO hmoty Monika Brýdová

Krásně posané návody, fotografie

14.11.2022

Encyklopedie starožitností Encyklopedie starožitností Paul Atterbury

Krásná publikace s mnoha barevnými obrázky a popisem

14.11.2022

Muž a žena: Integrativní biografická práce Muž a žena: Integrativní biografická práce Gudrun Burkhard

Zajímavé pojetí z různých stran, není pro každého, spíše pro ty, kteří se chápou i z duchovního hlediska, no ne náboženského. Zase něco zapadlo, děkuji.

15.10.2022

Do ráje projdeš peklem. Díl I., Zep Tepi, počátek časů Do ráje projdeš peklem. Díl I., Zep Tepi, počátek časů Ivo Wiesner

Zajímavé, aspoň pro mně. Může to být na lidi příliš, mně se kniha líbila

23.08.2022

Temnota Temnota Kristýna Freiová

Román se zabývá otázkou, čím je člověk,mysl,kdo nás ovládá,jak pochopit, že moc máme my a že jí máme používat pro dobro naše i jiných. Je o pochybnostech, které nás trápí znovu a znovu,i když si myslíme, že už víme, přijdou znovu....

24.07.2022

Bůh na ulici Bůh na ulici Ole Martin Holte

Výborná kniha, autentická výpověď o životě na ulici, pocitech lidí, které se většinou snažíme ignorovat...

22.07.2022

Vycházející moudrost Vycházející moudrost Lama Tsultrim Allione

Pro mně skvělá pomůcka, jak se vyznat v sobě i druhých, poznáte v jaké energii právě jste a jaké má kvality, co si s ní počít a jak porozumět sobě i jiným, krása.

10.07.2022

Nespoutaná milost: Jak žít s intenzivní i něžnou moudrostí mystiček Nespoutaná milost: Jak žít s intenzivní i něžnou moudrostí mystiček Mirabai Starr

Pro mně moc pěkná kniha o energii jin a jak se projevuje. Cítím to stejně, jen to nedokážu dát do slov, jako autorka. Za mně krása překrásná, nicméně nemusí všichni rozumět...mám v sobě hodně jinu, proto souzním.

10.07.2022