Lopezka Lopezka komentáře u knih

Policie Policie Jo Nesbø

Tak jsem si říkala, co na tom Nesbovi každý má, šla jsem do knihovny a zrovna měli tuto knihu Policie a tak jsem si ji půjčila, bohužel jsem nevěděla, že je to poslední kniha z řady o Harrym Holeovi... Nakonec to ani tak nevadilo.
Naprostá pecka, knihy nečtu až tak rychle, ale tato mne opravdu nutila číst pořád když to šlo, i jsem ji tahala s sebou, přes to, že je to taková tlustá kniha :)) Super příběh, do detailu propracované, ne až tak přehnané, neskutečně napínavé, autor vás několikrát zmátne tím, o kom si myslíte, že je vrah, vřele doporučuji a již jsem přečetla první z řady a na další se postupně chystám :)

08.12.2016 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Kniha vypráví příběh mladé ženy,jménem Tracy Whitneyová, která má zrovna před svatbou. Tu již však překazí náhlá matčina sebevražd. Tracy se vydává zjišťovat důvod, proč se matka zabila.... brzy nalézá viníka a vydá se za ním se zbraní, aby podepsal přiznání. Toto jí však nevyjde a je obviněna z pokusu o vraždu, vloupání a krádeže. Je nespravedlivě odsouzena na 15 let vězení. Asi po roce zachránila ve vězení život malé správcově dceři, a proto ji omilostnili a pustili. Ona totiž kvůli té holčičce riskovala život a lidé si ji velmi oblíbili. Její život byl zasvěcen pomstě lidem, kteří ji do vězení dostali. Svou lstivou chytrostí je brzy všechny zničila a tím si splnila svůj velký sen. Snaží se si najít práci, ale brzy zjišťuje, že s jejím záznamem v rejstříku si nikdy žádnou pořádnou nenajde. Proto si, i když velmi nerada, začíná vydělávat okrádáním bohatých lidí. Pak se seznamuje s dalším dobrým zlodějem Jeffem a láska je na světě :)

08.01.2017

Body Book Body Book Cameron Diaz

Cameron mám ráda, tak jsem byla zvědavá na její velmi úspěšnou knihu, nebyla špatná, hodně odborně napsáno, takže těžké říct, co z toho opravdu Cameron psala, kromě těch pár vět o sobě, spíše prodává své jméno.... dobře napsáno, shrnuto, spousta zajímavých věcí, mně tam konkrétně chyběly nějaké její soukromé recepty nebo něco takového. Ale celkově dobrý dojem, určitě se doma neztratí a budu se k ní vracet :)

08.12.2016 4 z 5