lola 1999 lola 1999 komentáře u knih

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

skvělá kniha, jen škoda že se zaměřila pouze na tvorbu filmu ale už ne runy a co která znamená nebo tak něco už se nerozepsalo. NJN, něco takového by se taky mohlo napsat (ale česky!!!) :DD

08.04.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

nádherná knížka, i když ne pro každýho, někdy jsem Mikeeho fakt litovala

12.03.2014

Dějiny anglického národa Dějiny anglického národa Paul Johnson

Knihu jsem dostala k Vánocům ale zatím jsem ji nečetla, ma krásný obal ale dej me nebaví.

30.01.2014

Milníky na mé cestě Milníky na mé cestě Miley Cyrus

Jsem Smiler a navždy budu. Knihu jsem dostala když mi bylo asi11. A měla jsem ji přečtenou hned. Ještě dnes se ke knize rada vracím. Miley je proste dokonalá

30.01.2014 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

knížku se chystám číst, ale nevíte někdo jestli vyšla i v Čr? nikde ji nemůžu sehnat, je jen v anglině a v slovenštině :(
kdyby jste někdo věděl, kde ji sehnat v češtině, prosím kontaktujte mě . :D děkuju i za sebemenší zprávu

29.01.2014

Muži chtějí potvory Muži chtějí potvory Laura Janáčková

Je to pekna kniha. Jsou tam dobre rady atd.

04.01.2014

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha je opravdu zajímavá. Takový román pro dívky, ale místy už mi to připadalo jako blbost a takový přehnaný. Ale jinak doporučuji je to skvělá kniha

04.01.2014

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

je to úžasná kniha, celou tu sérii jsem si zamilovala, autorka je opravdu skvělá, ale film mě pořádně zklamal, byl sice pěkně zpracovaný, ale našla jsem tam spousty rozdílů, třeba valentýn má v knize blond vlasy a ve filmu byl tmavovlasý, nebo na konci knihy Pohár Smrti nezískali, ale na konci filmu ano! kdo se v tom má potom vyznat.
takže když pominu ten film kniha je dokonalá :Dl

11.12.2013 5 z 5