LittleNightOwl LittleNightOwl komentáře u knih

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Chtěla jsem si jí vypůjčit v knihovně, když jsem jí viděla na polici. Nakonec to skončilo tak, že jsem jí přečetla ještě mezi regály v knihovně. Nešlo se odtrhnout. Asi jako všichni, mám pro Tima Burtona slabost. Ilustrace jsou nádherné. Mohu jenom doporučit.

12.09.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

10 hodin, skoro bez přestávky. Po otočení poslední strany jsem byla zadýchaná, červená v obličeji, tričko bylo durch propocené, nohy se mi motaly a ruce se mi třásly. Naprosto odzbojující. Děj gradoval od začátku až po poslední stranu. Neměl hluchá místa. Epic!
Hned jak toto dopíšu se jdu podívat na film a večer (nejspíš dlouho do noci) budu pokračovat další knihou v sérii.

23.07.2015 5 z 5

Tato kniha mě opravdu dostala. Sice prvních pár stran mě trochu vyděsilo, ale po překonání strachu, že se bude jednat jen o jeden z dalších hororů jsem byla více než mile překvapená. Záplety byly naprosto bravurní a nečekané. Posledních minimálně 50 stran nešlo jinak než zhltnout najednou. Děj mě naprosto vtáhl, spolu s Jacobem jsem objevovala dům, cítila promoklé oblečení na kůži. Některé fotografie byly opravdu více či méně znepokojující, ale to právě přidávalo knize na té tajemné atmosféře.

25.05.2015 5 z 5