LiliputQueen89 LiliputQueen89 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jako malá jsem tu knihu totálně žrala :D :) Super citáty^^

28.02.2016 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Po tom, co mi jí kamarádka vychválila až do nebes, jsem čekala, že to bude příběh, který mě vtáhne do děje a už nepustí, ale bohužel. Do teď mi kniha leží na poličce. Nedokážu zdolat ani půlku. Asi máme každá jiný vkus. :D

01.08.2016 odpad!

Drakie Drakie Sophie Jordan

Přesně si pamatuji na ten den, kdy jsem se o knížce dozvěděla. Byly prázdniny, sluníčko pralo jako zběsilé a zrovna za mnou přišla na návštěvu má kamarádka, díky které jsem se také dostala k téhle dokonalé knížce. Seděly jsme jen tak u nás na trampolíně a vesele jsme klábosily o všemožném, když jsem jen tak řekla, že nemám vůbec co číst a ona, jelikož byla úplně stejný knihomol jako já, mi začala vyprávět o knížce jejíž název mě strašně moc upoutal. Řekla jsem si, že tu knížku prostě musím mít a ona mi jí ochotně půjčila. No, řeknu vám. Byla to ta nejlepší knížka co jsem kdy přečetla a osobně nechápu, některé špatné ohlasy:D Inu, ne každý má dobrý vkus na knížky :D :P
Geniální příběh:)

28.02.2016 5 z 5

Moje nejlepší kamarádka Moje nejlepší kamarádka Gaby Goldsack

Jako malá jsem tu knížku totálně žrala! :) Ještě u toho byl takovej roztomilej řetízek ve tvaru srdíčka :D

04.04.2016 4 z 5

Opuštěná kobylka Opuštěná kobylka Lucy Daniels

Jako malá jsem tu knihu, jako správná koňačka, milovala. :D Jinak je knížka moc pěkná a krásně napsaná :)

01.04.2016 2 z 5