LenRan LenRan komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Moc pěkné. Krásně se to četlo, autorka krásně popsala i prostředí Edinburghu, těším se na další díl....

10.04.2018 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Líbilo se mi to. Krásně stupňovaný příběh, napínavý, dobře se to četlo. Od této autorky se mi nejvíce líbí knihy, kde kombinuje krimi zápletku s romantikou a příběhy z prostředí hospody U Mony zbožňuji. Tato kniha byla taky super. Doporučuji.

09.04.2018 4 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Ufff....tak toto bylo fakt strašný. V životě se mi nestalo, že bych tak nesnášela hlavní hrdinku. Lhářka a manipulátorka, která si obhajovala svoje jednání nesmyslně vykonstruovaným strachem a nechala to dojít jak nejdál mohla. Celou dobu jsem se jen těšila až už to konečně praskne a on odejde. Bylo mi ho fakt hodně líto a i té její "dcery". Opravdu lituji, těch pár peněz co ta knížka stála, protože za to fakt nestála.

Obecně mi u této autorky vadí, styl vyprávění, myslím, že by se spíš hodila první osoba, ale dá se na to zvyknout. Už předchozí dvě knihy byli vystavěné na dost chabé zápletce, ale s trochou fantazie se to asi dá přečíst, ta poslední kniha je ale úplně mimo.

04.04.2018 odpad!

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce. K celé sérii ale mohu říct, že mě příjemně překvapila a všechny díly se četli dobře. Jediné, co bych vytkla je, že jde o romatickou sérii a ve chvíli, když přišlo na sex, tak to autorka utla, mohla to trochu rozvést :)

28.03.2018 4 z 5