Leninkka Leninkka komentáře u knih

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Opět velmi napínavá kniha. Zajímavý děj a skvělý popis postav. Peter May opět nezklamal :)

24.06.2017 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Opět napínavé čtení, ale první díl byl určitě lepší :)

16.06.2017 3 z 5

Skála Skála Peter May

Velmi napínavá kniha. Až do konce jsem netrpělivě čekala kdo teda bude vrah. Obě dějové linky (dětství i současnost) mě moc bavily a dobře se propojovaly. Určitě to nebude moje poslední knížka od tohoto autora :)

13.06.2017 4 z 5

Útěky – Lída Baarová Útěky – Lída Baarová Josef Škvorecký

Knihu jsem přečetla jedním dechem asi za dva dny. Velmi dobře napsaná a čtivá, hltala jsem každou stránku. Člověk se dozví detaily ze života a že to holka neměla v životě vůbec jednoduché. Lída byla prostě mladá, zamilovaná a hlavně naivní.

"Zůstala jsem celý život Češka, ačkoliv málokdo měl, myslím, víc příležitostí vyměnit národnost za kariéru. Snad mohu i říct, že svou pošetilost jsem si odpykala hůř než jiní, kteří ani nebyli pošetilí."

25.01.2017 5 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Knížka se mi četla dobře a přečetla jsem ji velmi rychle. Je to spíše takové lehké čtení na dovolenou. Nenadchne, ale ani neurazí.

05.01.2017 4 z 5

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Kniha má pěknou obálku, ale to je tak asi vše. Vůbec jsem se nemohla začíst a párkrát se dokopala abych přelouskala alespoň dalších pár stránek. Nakonec jsem to vzdala a knihu nedočetla.

05.01.2017 2 z 5