Leipreachán Leipreachán komentáře u knih

Oči sfingy Oči sfingy Erich von Däniken

Jako součást jiné Dänikenovy knihy proč ne, ale jako samostatná publikace nemá ty správné grády.

18.06.2018 3 z 5

Záhady staré Evropy Záhady staré Evropy Erich von Däniken

Hezké čtení pro děti.

18.06.2018 3 z 5

Legendární opolidé Legendární opolidé Jaroslav Mareš

Takových knih by mělo vycházet víc! Krásné ilustrace, čtivý styl, hafo zajímavých informací.

15.05.2018 5 z 5

Nevysvětlitelné záhady Nevysvětlitelné záhady Viktor Farkas

Není úplně podstatné, jestli jsou "záhady" ještě stále nevyřešené, nebo jsou dávno vysvětleny. Je naprosto super, že je čtenář donucen vyhledávat mnoho různorodých informací, aby se o nakousnutých tajemstvích něco dověděl. Proto dávám čtyři hvězdičky. Za inspiraci!

10.05.2018 4 z 5

Egyptské záhady 2. Egyptské záhady 2. Arnošt Vašíček

Egyptské záhady 2., aneb jak to dopadá, když Arnošt Vašíček opisuje od slavnějších kolegů. Není to špatná kniha, jenomže nepřináší žádné nové pohledy na stará témata.

07.05.2018 3 z 5

Yetti Yetti Jaroslav Mareš

Není to sice nejaktuálnější zdroj informací, ale pořád se čte zatraceně dobře!

03.05.2018 4 z 5

Vzpomínky na budoucnost Vzpomínky na budoucnost Erich von Däniken

Pěti hvězdičkami nehodnotím aktuálnost, ale nadčasovost. V 70. letech Erich von Däniken jako první autor dokázal vyvolat diskuzi na téma bohové a mimozemšťané. Po právu se může považovat za průkopníka a popularizátora.
Nevadí mi, že se občas nechává unášet fantazií a mnohé teorie byly vyvráceny vědou. Stejně si zaslouží uznání!

27.04.2018 5 z 5

Planeta lhářů Planeta lhářů Erich von Däniken

Buď je to velká fabulace nebo šokující skutečnost, kterou bysme rádi považovali za fabulaci. Nečte se to špatně, ale víc jak tři hvězdičky dát nemůžu.

26.04.2018 3 z 5