Layss Layss komentáře u knih

Malý svět Malý svět Leigh Michaels

Toto je má úplně první harleqinka a proto k ní mám takový citlivý vztah. Je to příjemný romantický příběh o problémech mezi nechtěným nájemníkem a právoplatným majitelem nemovitosti.

16.02.2012 5 z 5

Domov pro lásku Domov pro lásku Ellen James

Líbí se mi knihy, kde je hlavní hrdinka tvořivá a kreativní. Konkrétně tato hrdinka je bytovou architektkou a návrhářkou, a to celou knížku ovlivňuje.

16.02.2012 4 z 5

Mít proč žít Mít proč žít Penny Jordan (p)

Příběh o pubertálním pobláznění, které se změnilo až v závislost a způsobilo rozpad rodiny na dlouhé roky. Zajímavý a poutavý románek pro ženy.

16.02.2012 5 z 5

Wanted Wanted Kim Wozencraft

Kniha je hlavně z prostředí ženské věznice. Jde o velice poutavý příběh o nespravedlnosti v trestním řízení v případech dvou žen, které se nemíní vzdát svých práv. Doporučuji pro nadšence adrenalinových situací, protože o ty tu není nouze.

14.02.2012 5 z 5

Svět může být i jiný Svět může být i jiný Sergio Bambarén

Tato kniha je souborem několika moc krásných povídek, jež jsou plné optimismu a naplňují otevřené duše nadějí. Je to takové lehké a hlavně odpočinkové čtení pro ty, kteří nemají čas číst celé romány. Doporučuji.

14.02.2012 4 z 5

Příběhy ze Zeměmoří Příběhy ze Zeměmoří Ursula K. Le Guin

Sbírka povídek, které zapadají do různých časových období celé ságy. Stojí za přečtení.

09.02.2012 4 z 5

Jiný vítr Jiný vítr Ursula K. Le Guin

Krásné zakončení ságy Čaroděje zeměmoří, kdy vlastně zjistíme, co by se správně mělo dít po smrti. Napínavé až do samého konce!

Ve znamení Vánoc Ve znamení Vánoc Charlotte Maclay

Typický příběh o bohatém muži, který vyhledává společnost krásných žen, a o slušné ženě, která nedbá o peníze, ale o svou rodinu. Ta je pro ni tím nejdůležitějším. A to se Loretta snaží naučit i playboye Griffina. Velice pěkná knížka.

Pýcha a sliby Pýcha a sliby B. J. James

Tato kniha je velice dobrodružného rázu a nepustí vás, dokud ji nedočtete. Za záchranu života musí dva hrdinové překonat nejednu překážku.

Dotek cizince Dotek cizince Tori Carrington

Velice eroticky laďěná červená knihovna, kdy to mezi hlavními postavami jiskří nepředstavitelným způsobem.

09.02.2012 3 z 5

Jako hodinky Jako hodinky Margie Orford

Zajímavý kriminální příběh pro fanoušky sériových vrahů se zajímavým pozadím a pohnutkami.

08.02.2012 3 z 5

První láska První láska Diana Palmer

Úsměvná knížka o ženě, která hledá muže, jež by ji měl rád pro ji samotnou a ne pro peníze jejího otce.

Kráska a zvířata Kráska a zvířata Virginia Hart

Velice roztomilý příběh o nájemníkovi a jeho domácím. Hodně humorných situací, ve kterých nájemník schovává nepovolená zvířata.

08.02.2012 4 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Joan Johnston

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Příběh o tvrdohlavé hlavní hrdince, která odmítá jakoukoliv péči od mužů.

Probuzený žár Probuzený žár Ann Maxwell

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Je o tom, že každý může mít nějaký sen, ale ten se může změnit. Musí se překonat plno překážek, ale výsledek za to stojí.

Případ přísného šéfa Případ přísného šéfa Diana Palmer

Knížka je plná vášnivých i nebezpečných událostí a při čtení není jednoduché se od ní odtrhnout.

08.02.2012 3 z 5

Nebezpečná cesta Nebezpečná cesta Naomi Horton

Pokud je někdo na romantické a zároveň dobrodružné knížky, je tohle to pravé... Typická harlequinka s nádechem nebezpečí a vzrušení.

08.02.2012 4 z 5