Svět může být i jiný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mystické povídky o tom, co všechno se skrývá na zemi i na nebesích... Máte rádi něco, co by vás pohladilo po duši, potěšilo a přivedlo k zamyšlení? Pak je tahle povídková sbírka pro vás tím pravým. Na jejích stránkách je totiž možné úplně všechno. Hvězdy cestují na zem, aby tady pomáhaly bláhovým smrtelníkům, anebo si v podobě malého chlapce staví toho největšího draka, co je vynese zpátky na oblohu. Ztracené velrybí mládě putuje za stádem, slunce a měsíc se stávají milenci, jimž je dopřáno jen krátké objetí během zatmění… Zdá se vám to naivní? Dětinské? Možná. Když se ale pořádně začteme, zaposloucháme do naléhavého vypravěčova hlasu, zjistíme, že to my sami toužíme po něčem, co nás vynese až do oblak, to my bloudíme nekonečným oceánem, pláčeme po lásce, trápíme se vlastní nedokonalostí… Ti, kdo si už dříve oblíbili mystické příběhy Richarda Bacha, naleznou v téhle knížce stejně nevšední inspiraci a povzbuzení. „Nedovol svým strachům, aby stály v cestě tvým snům.“ (životní krédo autora) ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28636/svet-muze-byt-i-jiny-28636.jpg 4.321
Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Tales from the heavens


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Svět může být i jiný

marta14
28.06.2018

Útlá knížečka, ve které najdete hodně mouder. ,,Před skutečností oči zavírat můžeš, ale před sny ne." Trochu mi to připomínalo Malého prince. Kniha se mi celkově líbila. A je přečtěná hned.

Manyna
15.03.2017

Útloučká knížečka s moc krásnými povídkami, u kterých člověk vypne.


pecka02
17.01.2014

Taková příjemná oddechovka :) Příběhy pěkné, poučné, akorát je to prostě kratičké...nicméně pro zlepšení nálady v sychravém počasí dostačující

budíček
08.06.2013

Celkem příjemná sbírka příběhů, které potěší. Odvedou na chvíli čtenáře od reality a pohladí duši. Ale i přesto, že povídky byly milé a dobře se četly, tak jsem se neubránila pocitu, že podobných knížek je spousta a i lepších. Hodnotila bych to spíš jako mírně nadprůměrné. Jako oddechová četba to ale není špatná volba.

Layss
14.02.2012

Tato kniha je souborem několika moc krásných povídek, jež jsou plné optimismu a naplňují otevřené duše nadějí. Je to takové lehké a hlavně odpočinkové čtení pro ty, kteří nemají čas číst celé romány. Doporučuji.