Vítr dálek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladí manželé, Michael a Gail, vedou spořádaný život. Honí se v zaměstnání, pilně si spoří na důchod, občas se sejdou s přáteli zkrátka tak jako každý, ať bydlí v Aucklandu na Novém Zélandě jako oni anebo třeba v Paříži, v Londýně nebo v Praze Až na to, že najednou začínají čím dál víc pociťovat, že jim něco nesmírně důležitého chybí. To je vyburcuje k nečekanému rozhodnutí. Koupí loď a úplně sami vyrazí do neznáma, odhodlaní poznávat nejen nové světy, ale - a vlastně především - sami sebe, své nitro a jeden druhého. Vítr dálek, jak svou plachetnici pojmenují, je nezklame. Čím déle jsou na cestě, tím víc chápou, co je v životě opravdu důležité: nikdy nepřestat snít. Na jejich pouti jim ale pomáhá ještě něco. Zvláštní dar, který Michael dostal od jednoho přítele. Kniha s úplně prázdnými listy. Co je na obyčejné knize, a nadto ještě prázdné, tak zvláštního? Ale to vám přece prozradit nemůžeme, to už si musíte přečíst sami ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28634/vitr-dalek-28634.jpg 4.312
Žánr
Literatura světová
Vydáno, Metafora
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Vítr dálek

Přidat komentář
Tyeen
05.01.2015

Velmi pozitivní a motivační kniha, plná optimismu a velkých mouder. Příběh je jednoduchý, ale o to silnější a poslouží všem, kdo uvažují o změně životního stylu - rozhodně dokáže nakopnout. Doporučuji číst ve chvílích, kdy má člověk pocit, že nikam nepatří a nic nezvládne.

Daffodila
23.11.2013

Knížku jsem dostala jako dárek od své kamarádky, která mi "chtěla otevřít oči". A vlastně to knížečka i splnila. Jde o krátké dílko, plné zajímavých a inspirativních citací lidí, kteří se nechtěli spokojit s životem, který jim diktuje společnost. Tahle knížka mi vždy dokáže dodat opar optimismu, když se cítím bídně a mám pocit, že nic nejde a nikdy nepůjde.