Lanley Lanley komentáře u knih

Studna věčnosti Studna věčnosti Richard A. Knaak

Uf to je hodně dlouho, co jsem tuhle knihu četl. Byl to pro mě jeden ze "vstupů" do světa Warcraftu. Pamatuju si, že se mi kniha líbila i přes to, že jsem z celého příběhu neměl žádné znalosti. Je to dobře napsaná kniha (respektive trilogie), která opravdu rychle uteče. Překvapením pro mě bylo, že má nějaká herní série tak dobře propracovaný svět a opravdu čtivé knihy, protože co si budeme povídat, tak většinou knihy podle herních světů nestojí zrovna za moc... Tady jsou ale postavy dobře popsané a příběh dává smysl. Určitě jako jedna z těch jednodušších knih na odpočinek stojí za to.
Pokud Vás svět chytne a budete se chtít dozvědět něco víc, můžu doporučit World of Warcraft kroniky, ty jsou také moc povedené a obsahují spoustu obrázků!

20.10.2020 4 z 5

Hirošima a zrod atomového věku Hirošima a zrod atomového věku Zdeněk Dienstbier

K této knize jsem se dostal díky své diplomové práci. Četla se však skvěle a podle mého názoru je psaná velice čtivou formou i když se jedná o odbornou literaturu. Přináší spoustu nových a zajímavých informací. Nejvíce mě nadchla část o mírovém využití jaderné energie, zejména pak témata věnující se havárii v Černobylu. Za mě velice povedená kniha

08.10.2020 4 z 5

Modrý horizont Modrý horizont Wilbur Smith

Je to dávno co jsem knihu četl. Pamatuji si opět že je kniha skvělá, bohužel mě nepohltila tak jako předchozí díly. Určitě ale stojí za přečtení. Je to skvělá sága na dovolenou či na cesty.

11.09.2020 3 z 5

To To Stephen King

I přes to, že mám Kingovu tvorbu moc rád, tato kniha mě prostě né a né chytit... Četl jsem jí 3x a vždy jsem měl problém dostat se až do konce. Největší problém mi dělá vyprávění z pohledu dětí. To neznámená ale, že kniha není dobrá! Jen mi asi zatím "nebrnkla" na tu správnou strunu... Uvidíme jak to bude vypadat při dalším čtení...

11.09.2020 3 z 5