Lajla Lajla komentáře u knih

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Naprosto skvělá knížka přečetla jsem to málem jedním dechem i když mi to dalo práci jelikož je to pěkně tlustá knížka ale stála za to.

03.09.2012 4 z 5

Nedokončené príbehy Nedokončené príbehy J. R. R. Tolkien

Knížku jsem četla je škoda že ty příběhy zůstanou nedokončené myslím že by to jinak bylo úžasný

31.08.2012

Nevěsta z hranice Nevěsta z hranice Bertrice Small

Je to moc hezký napínavý a poutavý příběh opravdu jsem si početla

31.08.2012

Lásko, nezapomeň Lásko, nezapomeň Bertrice Small

Také jsem četla tuto knihu a je fakt moc fajn byla bych ráda kdyby autorka napsala další knížku o osudech Nyssy a Variana de Winter.

31.08.2012 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tolkiena mám ráda četla jsem knížku Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky bylo to pěkně napínavé pak jsem četla i Pán prstenů Společenstvo prstenu Dvě věže a Návrat krále z hrdinů jsem měla také nejraději Aragorna Froda a taky Gandalfa dost jim pomáhal ale všichni byli dobří akorát lituji že v těch filmech nebyl Tom Bombandil s jeho klouboukem a kytkou a veselým zpíváním to je škoda. A také víla Zlatěnka.

Vinnetou I Vinnetou I Karel May

Mám tu knížku moc ráda také se k ní vracím četla jsem jí jako malá ale i když jsem už velká až dost tyhle příběhy jsou prostě krásné. Díky za ně

Vinnetouovi dědicové Vinnetouovi dědicové Karel May

Přesně tak Vitavita čtení je to hezké ale Vínnetou chybí je škoda že ho nechal Karel May zastřelit to neměl dělat