lagina lagina komentáře u knih

Pravda o mém muži Pravda o mém muži Halina Pawlowská

Je mi jedno, jestli je to smyšlené nebo pravdivé. Líbilo se mi to moc. Smála jsem se, několikrát i nahlas ... na konci knihy jsem plakala... Bylo to rychlé, čtivé, živočišné, smutné a zároveň takové pravdivé. Dobré. 5*

02.03.2014 5 z 5

Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Tomáš Novák

Líbilo, čtivé, své si najdou laici i pro zdrav. personál, aby si uvědomil situace "z druhé strany".

13.02.2014 4 z 5

Můj pes je erotoman Můj pes je erotoman Jan Zlatohlávek

Pobavila, opravdu odpočinkové čtení :) moc doporučuji všem do si chtějí s knihou v ruce jen tak odpočinout :)

10.02.2014 5 z 5

Jak se vraždí v Česku Jak se vraždí v Česku Vojtěch Steklač

Má první detektivní kniha. Líbila se mi. Rychlé, čtivé. Příjemné odpoledne :)

08.02.2014

Borcův kodex pro rodiče Borcův kodex pro rodiče Barney Stinson

Oddechovka i když se rodičem být zatím nechystáte, ale třeba právě Vaši přátelé. Pobavilo, ale nenadchlo.

15.01.2014 3 z 5

Zprávy z druhého břehu Zprávy z druhého břehu Gordon Smith

Nehodnotím, přečetla jsem asi 30 stránek, knihu zaklapla... ne, prostě ne! ¨Nevěřím, nevěřím, nevěřím... tak číst nemůžu, třeba za pár let, dní nebo nikdy :-)

08.01.2014

Vdané Vdané Ivana Havranová

Jak se říká, do vztahů nevidíš.
Čtivé, trochu do deprese dostávající :)

04.01.2014 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Jako první jsem viděla divadelní hru, dávám 4/5. Prostě divadelní hra mě bavila víc :)

08.12.2013 4 z 5

Žlutý svět Žlutý svět Albert Espinosa

Silně inspirativní...
Měla bych si taky psát "pozitivní deník"
Zkoušejte foukat a něco si přát... co když to funguje?
Četla jsem to ráda.

25.11.2013 5 z 5

Praha kurevská Praha kurevská Adam Kadmon

Rychlé, drsné, šokující, sprosté...to jsem čekala... a přesto dost poetické... to jsem nečekala. Přečteno jednou a jsem si jistá, že vracet se k ní nebudu.

04.11.2013 2 z 5

Neuvěřitelné povídky Neuvěřitelné povídky Václav Budinský

Hlavně ze začátku jsem z toho měla hroznou ponorku. Příběhy velmi intenzivní. Některé baví hodně, jiné méně.

29.10.2013 3 z 5

Místa meditace - Toalety a záchody v různých kulturách Místa meditace - Toalety a záchody v různých kulturách Ariana Trávníčková

Hodně se mi líbili "zajímavosti" české, ostatní jsem projela hodně v rychlíku :))

20.09.2013 2 z 5

Počkej si na zázrak Počkej si na zázrak Luděk Stínil

Fajn na propršené letní odpoledne :-)

06.06.2012 5 z 5

Dnes večer netančím Dnes večer netančím Petr Arenduk

Přečtené jedním dechem, líbilo ... :-)

25.05.2012 5 z 5

Kamarád ze vzdáleného údolí Kamarád ze vzdáleného údolí Elizabeth Webster

Jedna z nejoblíbenějších knih, ráda se k ni vracím a pokaždé zanechá dojem.

23.05.2012 5 z 5

Dneska budu řídit já! Dneska budu řídit já! František Cacák

Odpočinkové, milé, pro léto jako stvořené.

23.05.2012 4 z 5

Denik Ostravaka 2 ... eště mě nědostali Denik Ostravaka 2 ... eště mě nědostali Ostravak Ostravski

Pořídila jsem ji po první návštěvě "Ovy" a cesta domů mi uběhla hnedle :) ...možná jsem trochu vyděsila spolucestující svým smíchem...pardon :-D

16.04.2012 4 z 5

Půlnoční povídky Půlnoční povídky Alexandr Placar

První kniha tohoto žánru, co jsem kdy četla ... a musím říct, že někdy mi opravdu běhal mráz po zádech :-)) Skoro se mi ulevilo, když jsem ji v knihovně vracela ... nicméně, to mě na ní bavilo. Fajné.

16.04.2012 5 z 5