KvětaŠ. KvětaŠ. komentáře u knih

Nadané dítě: Jak mu pomoci ke štěstí a úspěchu Nadané dítě: Jak mu pomoci ke štěstí a úspěchu Monika Stehlíková

Tuto knihu mohu všem rodičům (nejen těm s nadanými dětmi) jen doporučit. Mě ke knize přivedl až výsledek IQ testu našeho syna a zjištění, že se řadí k velmi nadaným dětem (IQ 140). A to způsobuje v rodině dost velké problémy s komunikací. A konečně jsem pochopila, proč mu vůbec nerozumím a že on nemůže rozumět nám. A můžeme začít pracovat na zlepšení.

04.04.2022 5 z 5

Maminko, nekřič! Maminko, nekřič! Jeannina Mik

Doporučuji všem maminkám (i tatínkům), kteří si každé ráno říkají, že dnes to zkusí bez křiku. Ale už po půl hodině, kdy po desáté posílají děti vyčistit si zuby, to nevydrží.

26.10.2021 5 z 5

Moje první opravdová kuchařka Moje první opravdová kuchařka Ája Drahokoupilová

Kuchařku dostal 9letý syn k Vánocům. Moc rád pomáhá v kuchyni a chtěl vařit sám. S touto krásně zpracovanou kuchařkou to zvládne (s trochou pomoci). Vyzkoušeli jsme vánoční cukroví, bábovku, perník, palačinky, lívance, domáci burgery, okurkovou limonádu. Vše se podařilo.
A i pro "velké" kuchařky se zde najdou jednoduché recepty. Kniha je krásně zpracovaná, pěkné fotky. Podrobně popsané postupy a rady a tipy pro začínající kuchaře a kuchařky.

10.02.2021 5 z 5

Jak hledat zaměstnance v 21. století Jak hledat zaměstnance v 21. století Jan Tegze

Zajímavá a aktuální.

11.02.2019 5 z 5