KudlickaE. KudlickaE. komentáře u knih

Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků Miroslav Komínek

Koupila jsem na základě příběhů na FB, které mě bavily :-) Knižní zpracování je rámcově dobré, jen to opravdu nejde číst jako klasickou knížku.

09.03.2024 4 z 5

Neučebnice ekonomie Neučebnice ekonomie Lenka Farkačová

Podle mého je to super startovní knížka pro první kontakt s ekonomií. Osobně jsem si knížku užila, i když jsem se k ní dostala až jako k několikáté knize o ekonomii

08.02.2024 5 z 5

Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví L. Ron Hubbard

Hodně záleží na tom s jakým cílem si člověk tu knihu bere do ruky ... Zda do toho jde s tím, že se na knížku dívá tak trochu s nadhledem a kriticky, nebo zda si tu knížku čte protože má nějaký třeba osobní problém nebo těžké životní období. S ohledem na to, že spousta "pravd" je tam absolutně nepodložena, doporučuji spíše jen v případě, že vás zkrátka jen zajímá Hubbardova fantazie ;-)

08.02.2024 1 z 5

Dopamin: Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti Dopamin: Jak přežít blahobyt a neubavit se k smrti Anna Lembke

Za mě skvělé čtení! Plno informací, které jsou jednoduše předány skrze příběhy pacientů/klientů. Sice si nejsem jistá kolik si toho po přečtení dokáže čtenář skutečně zapamatovat, ale dojem mám z knížky opravdu dobrý.

08.02.2024 4 z 5

Jak byli lidi doma: Agent Jaroslav Jak byli lidi doma: Agent Jaroslav Jaroslav Vorlíček

Minimalistické "čtení", potěšilo :)

08.02.2024 4 z 5