Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Objevte zdroj duševních bariér, které vám brání k dosažení vašich cílů, a zjistěte jak jich můžete dosáhnout!Reaktivní mysl zotročuje člověka a je skrytým zdrojem nočních můr, neopodstatněných strachů, rozčilení a nejistoty. A tato kniha Vám ukáže jak se jí zbavit. Používají ji desítky miliónů lidí v prakticky každé zemi světa a její objevy byly popisovány jako zásadnější, než byl vynález kola a objev ohně. Protože tako kniha obsahuje odpovědi na vás. Vydejte se na nejdelší dobrodružství ze všech, na průzkum nezmapovaných končin teritoria, které leží dva centimetry za vaším čelem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54041/big_dianetika-moderni-veda-o-dusevnim-z-IX6-54041.jpg 3.613
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Viaprint
Originální název:

Dianetics - The Modern Science of Mental Health, 1950


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví

Silvie77
12. ledna

Dneska je již nové, revidované vydání Dianetiky, která je podle mého názoru skvělá. Díky této knize jsem začala rozumět svým pocitům a lidem okolo sebe. Je pro mě mnohem méně frustrující rozumět tomu, proč lidé dělají právě tohle, proč se někdy chovají tak bláznivě. Navíc v dnešní době Covidové je tahle knížka odpovědí na mnoho otázek. Doporučuji si ji přečíst, stojí to za to!

Dukatka
13.03.2020

ja jsem nadšená, kniha se mi moc líbí, hodně jsem si z ní vzala


vanchovi
10.05.2018

Zaujímavé myšlienky zmiešané s kopou zbytočností, autorovými predsudkami a nepotvrdenými subjektívnymi názormi. Autor má pocit vlastnej neomylnosti, aj keď pripúšťa ďalší vývoj dianetiky na základe vedeckého bádania.