Neučebnice ekonomie

Neučebnice ekonomie https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480313/bmid_neucebnice-ekonomie-ZNG-480313.png 4 10 5

Každý den v novinách čteme, jak se vyvíjí inflace, jak posiluje či oslabuje koruna, že bitcoin je už na ústupu nebo že jeho cena naopak roste. Přijdou vám takové informace vytržené z širšího kontextu? Chtěli byste textům lépe rozumět? Právě pro vás je tato kniha! Cílem této publikace je přinést vhled do ekonomie běžného dne. Autorka, držitelka ceny prof. Vencovského pro ekonomy do 35 let, v knize srozumitelně vysvětluje aktuální vývoj ekonomiky v České republice nebo třeba rozhodování o investicích do kryptoměn. Klade také důraz na to, abychom si své názory nevytvářeli na základě pocitů a emocí, ale logických vazeb. Nečekejte žádnou strohou učebnici, tato kniha vám odlehčenou formou konečně přiblíží vše, co jste chtěli dosud vědět o ekonomii.... celý text

KudlickaE.
08.02.2024 5 z 5

Podle mého je to super startovní knížka pro první kontakt s ekonomií. Osobně jsem si knížku užila, i když jsem se k ní dostala až jako k několikáté knize o ekonomii

miaya
18.05.2023 4 z 5

Kniha jednoduchým způsobem prezentuje základy nejdiskutovanějších tématů ekonomie. Je to kniha pro lidi, kteří o tomto tématu ví minimum.

Perseus
13.08.2022 5 z 5

Za mě perfektní kniha o ekonomii pro úplné začátečníky. Vše je velmi dobře vysvětleno na příkladech doslova ze života.

kirkpatrick
25.04.2022

Základní pojmy a souvislosti z oboru ekonomie jsou zde detailně vysvětleny. Je to taková knížka pro začátečníky v tomto oboru.

lucin_a
23.01.2022 4 z 5

Vhodné pro čtenáře, kteří na střední či vysoké škole neměli předmět ekonomie či z ní propadli.
Pro mě to bylo hobby čtení, oddych a zopakování ekonomických lekcí.

Autorovy knížky

2021  80%Neučebnice ekonomie