Kristyne3789 Kristyne3789 komentáře u knih

Co se stane dál Co se stane dál * antologie

Krásné čtení zajímavých povídek.. některé měly opravdu hloubku.. člověka u některých povídek až mrzelo, že se nedozví jak příběh dopadne. Určitě si ráda přečtu někdy znovu.

15.01.2023 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Druhý díl už mě tolik nenadchl. Průměrné oddechové čtení.

07.01.2023 2 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Neurazí, nenadchne. Prostě román pro ženy. Skvělá literatura na oddechnutí. Kdo zná okolí Podolí a Vyšehradu, tak ho určitě bude bavit, že se děj odehrává ve známých lokalitách. Člověk si pak může vše více živě představit:-)
Na to, že je to autorky první kniha, tak musím říct, že vydařená. Ráda si přečtu něco dalšího.

17.08.2021 3 z 5

Moc versus síla Moc versus síla David R. Hawkins

Moc zajímavá kniha, stejně tak jako ostatní knihy od autora

08.09.2020 4 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Po Couře jsem byla docela mile překvapena tímto dílem. Nebyl tolik zdlouhavý a nudný. Jako letní oddechové čtení na dovolenou ideální.
Pokud se autorka rozhodne pro psaní dalšího příběhu, určitě si ho ráda přečtu.

24.08.2023 3 z 5

Pankrác právě teď : šukací hra o životě a smrti Pankrác právě teď : šukací hra o životě a smrti Jan Žáček

Opravdu zajímavý námět na příběh, nicméně zcela zkažený a devastující děj protkaný pouze nechutnými a perverzními činy. Knihu jsem chtěla dočíst jen proto, že jsem doufala, že se děj změní. Už bych si ji vícekrát nepřečetla. Jedná se spíše o porno odehrávající se ve věznici.

13.09.2020 odpad!

Pěstounská péče a adopce Pěstounská péče a adopce Dagmar Zezulová

Velice zajímavá kniha, doplněná mnoha skutečnými příběhy. Podává reálný pohled na problematiku daného tématu. Doporučila bych ji každému kdo zvažuje náhradní rodinnou péči, nebo se o ni zajímá. Nutno podotknout, že je to první kniha, kterou na dané téma čtu, nemohu tedy srovnávat a nic vytknout.

22.11.2019 3 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Hodně oddechové čtení spíše milostných povídek, jak už název knihy napovídá. Povídky se čtou opravdu hezky a svižně, stejně tak jako jiné knihy z edice Česká povídka. Nicméně dávám hvězdičku dolů, více se mi líbila kniha A co se stane dál. Také jsem si všimla, že je v knize dost překlepů a chyb. Jinak hezké čtení, mohu doporučit.

20.01.2023 4 z 5

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Louise L. Hay

Kniha hezká, určitě na zamyšlení. Není od věci, aby si ji přečetla každá žena. Ale spíše bych ji doporučila pro ty, jež mají problém se sebevědomím a přijmutím sebe sama. Pro mě ne moc obohacující, ale v závěru velmi hezká kniha. Každý si z toho veme to, co chce.

13.09.2020 3 z 5

Základy interkulturního soužití Základy interkulturního soužití Dana Moree

Vhodná pokud studujete sociální práci

08.09.2020 5 z 5