Knihomolka582 Knihomolka582 komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Myslím si, že toto pokračováni už nemuselo být, ale i přesto byla kniha velmi čtivá. Místy jsem měla chut Eadlyn za její chování uškrtit. Je to skoro stejné jako Selekce,ale s tím, že princezna si vybírá muže.

20.03.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Knížka byla velmi čtivá a oddechová. Jsem ráda, že jsem se mohla zase na chvílí ,,vrátit" za svými oblíbenými hrdiny :-). Byla to taková jednohubka, kterou jsem měla za chvíli přečtenou. Zase mě (jako vždycky) rozesmáli,okouzlili vtipné poznámky hrdinů.Nejlepší tedy za mě byla ,,Krev je krev"...Erotické scénky rozhodně nesměly chybět. Trochu víc mě zarazilo Nestino chování...Za mě to bylo boží...krásná práce Sarah..Přála bych si více dílů...

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Myslím, že jsem poslední díl této série jsem snad četla jedním dechem a vůbec se při tom nedívala na kapitoly. Druhý díl mě vůbec nebavil a než se něco stalo...byl konec, ale s posledním dílem se to nedá vůbec srovnávat.

- Pozor mohou být spoilery -
Moc se mi líbil způsob vyprávění ze tří pohledů postav (Meira,Mather,Caridwen).
Samozřejmě se dalo očekávat, že Mather a Meira se do sebe zamilují (no to už byli).
Co jsem ale vůbec neočekávala bylo při cestě do magické propasti to, že zemře Sir ( marně jsem doufala, že se tam objeví na konci i s Meirou)
Celkové vyjádření k této sérii za a) se mi moc líbila
b) trochu mi to připomínalo knihy od SJM
c) někdy to bylo moc kýčovité
d) 1. a 3. díl mě moc bavil, ale u toho 2. jsem lehce
zívala
Na závěr si dovoluji sérii všem doporučit.

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Tato kniha mě moc bavila i když mě moc povídky/pohádky nebaví, ale díky těmto jsem změnila názor. Moc se mi líbilo zpracování příběhů a překrásné ilustrace, které se postupně rozvíjely s pohádkou.Nejvíce se mi asi líbila 5 a 6 pohádka (Princ vojáček a Když voda zpívá ohen).U příběhu Čarodějnice z Duvy POZOR SPOILERY jsem chvíli váhala jestli jsem opravdu příběh pochopila správně tak, že otec vraždil nevinné dívky a macecha se snažila Nadu ochránit před jejím otcem.Také mi asi přišla ze všech nejstrašidelnější.
Na závěr chci knihu doporučit všem co mají rádi ,,temnější verze" pohádek :-)