knihomolka1197 knihomolka1197 komentáře u knih

Pytlákova dcera Pytlákova dcera Vlasta Pittnerová

Opět skvělé čtení. Kniha obsahuje dva příběhy. Tipuju, že mohou být oba pravdivé.

20.10.2018 5 z 5

Mlha Mlha Milena Brůhová

Velmi poučný a zajímavý příběh, určitě doporučuji každému.

30.09.2018 4 z 5

Forman Lacina Forman Lacina Vlasta Pittnerová

velmi pěkný příběh, jeden z nejhezčích od V. Pittnerové. Četla jsem vydání, které obsahuje ještě krátkou povídku s názvem Justina Řimáková, který je moc smutný, ale krásný.

30.09.2018 5 z 5

Mrtvá v lužním lese Mrtvá v lužním lese Josef Blecha

Dobrá detektivka na víkendové odpoledne. Dávám palec nahoru...

02.09.2018 4 z 5

Zločin na sedm způsobů Zločin na sedm způsobů * antologie

Velice zajímavé a poutavé čtení. Přečteno jedním dechem jako všechny případy od Víkendu. Četla jsem už kdysi a teď jsem tyto případy znovu našla ve své knihovně.

21.08.2018 5 z 5

Dívka z přehrady Dívka z přehrady Jan Cimický

docela dobrá knížka...takový průměr...

20.08.2018 3 z 5

Vražda na zámku Mikulov Vražda na zámku Mikulov Rudolf Ströbinger

kniha se mi bohužel nelíbila...

21.06.2018 odpad!

Blýskání z daleka Blýskání z daleka Vlasta Javořická

přečteno jedním dechem, krásná kniha

18.06.2018 5 z 5

Tancovačka a další krimi povídky Tancovačka a další krimi povídky Jan Cimický

Všechny čtyři příběhy se mi moc líbily, byly zajímavé a čtivé.

23.01.2021 5 z 5

Smrt v závěji a další kriminální příběhy Smrt v závěji a další kriminální příběhy * antologie

Tyto příběhy jsem četla několikrát a v průběhu let čtu opakovaně. Napínavé a originální příběhy, moc se mi líbí.

11.12.2020 5 z 5

Vesnické povídky Vesnické povídky Vlasta Pittnerová

Soubor nádherných povídek z druhé poloviny 19. století ukazuje, jak těžký život měli venkovští lidé a jak moc se od té doby změnilo...

29.11.2020 5 z 5

Hory a propasti - 3. a 4. díl (svazek II.) Hory a propasti - 3. a 4. díl (svazek II.) Vlasta Javořická

Stejně jako román Mezihoří i tento ve mně zanechal neuvěřitelně silný dojem...Vede k zamyšlení nad životem, jaký ho žijeme my a jak jej žili lidé o sto a více let dříve.

29.11.2020 5 z 5

Vražda s reprízou Vražda s reprízou Michal Císařovský

Tyhle staré detektivní příběhy mám strašně ráda. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi seriály typu Malý pitaval z velkého města apod. Mně tohle bavilo.

13.10.2020 5 z 5

Na Bídě a na statku Na Bídě a na statku Vlasta Pittnerová

velice zajímavé čtení, knihy od p. Pittnerové jsou velmi pravdivé a zobrazují reálně život před mnoha a mnohy lety. doporučuji!

20.10.2018 5 z 5

Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů Eduard Svítivý

Nesmírně zajímavé čtení. Určitě každému doporučuji.

22.08.2018 4 z 5

Otcovský dům Otcovský dům Vlasta Javořická

Další pěkná kniha od Javořické. Věřím, že se mohl doopravdy odehrát.

17.08.2018 4 z 5