Vražda na zámku Mikulov

Jen několik hodin po setkání bývalých maturantů gymnázia v Mikulově je v zámeckém parku nalezen zavražděný jeden z jeho účastníků. Sotva se rozběhne vyšetřování, je objeven v lužním lese u Břeclavi další mrtvý. Všechno sice nasvědčuje tornu, že obě vraždy spolu souvisejí, ale vyšetřovatelé nemají jedinou stopu, která by vedla k vrahovi. Když se však do řešení případu zapojí i zahraniční kriminalisté, ukáže se, že vraždy na jižní Moravě úzce souvisejí s aktivitami mezinárodní teroristické scény. Po Vraždě v lázních Třeboni je Vražda na zámku Mikulov dalším Případem, který řeší kapitán Drobný, poručík Pašák a novinář Jost... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8063/vrazda-na-zamku-mikulov-8063.jpg 3.125
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vražda na zámku Mikulov

rafan65
21.08.2020

Opět dobrá kniha. Pan Jost je naprosto skvělý a dává příběhu šťávu.

bazyk21
24.04.2020

svěží, čtivé, lehké, na letní dovolenou jak dělané (nejlépe v Mikulově) ;o))

Vestička
18.03.2020

Hezký námět, hezké prostředí. Kniha ale zastarala, dnes už se píšou detektivky jinak. Nemělo to spád prostě.

moničina
17.11.2019

Zaujímavé prostredie, miestami vtipné a mierne ironické dialógy. Ale príbeh nič moc a trochu naivne spracovanie postáv.

kocickaofinka
28.06.2019

Má slabost pro Mikulov a autora...knihu jsem přečetla celkem rychle a splnila mé očekávání...Jost mi nijak nevadil, protože to není jediné dílko tohoto autora kde se tento pán nachází..

knihomolka1197
21.06.2018odpad!

kniha se mi bohužel nelíbila...

IlonaIlona
12.05.2015

Dost slabé

BlodyFox
02.01.2015

Takže po přečtení komentáře efka.saf již nemusíme knihu číst, neboť víme, co se v detektivce dozvíme na posledních stránkách. Děkujeme.