Knihomolka_Ela Knihomolka_Ela komentáře u knih

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Moje hodnocení:
10/10
Musím říct, že slovenští autoři stejně jako čeští mě nikdy nepřestanou překvapovat. Tohle byla jízda a taky moje nejrychleji přečtená kniha!!! Krátké kapitoly, které byly vždy zakončeny tak, že prostě musíte číst dál!! Konec byl takový, že nutně potřebujete další díl a já se nemůžu dočkat. Když jsem si procházela recenze ostatních, tak kniha je ohromně vychvalována a já se k nim samozřejmě musím přidat. Já už zase nemám v recenzi, co vytknout. Moje očekávání splnila a já jsem spokojená. Čekat na pokračování je pro mě šílená bolest. Konflikt označuji jako jednu z mých nejoblíbenějších knih!!
Nero je prostě jasný husband materiál o tom žádná. Elisu jsem si oblíbila, protože má dokonalý vkus na knihy. Oba jsou děsně tvrdohlavý. Ta chemie mezi nimi jde vidět.
DOPORUČUJI VŠEM!!!!!

22.08.2023 5 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

10/10
Teprve nedávno jsem se dostala k tomuhle hitu “romantasy a musím říct, že jsem nadšená. Nikdy jsem neměla chuť číst fantasy a vyhýbala jsem se tomu. Série Touha ale pomaličku měnila můj názor a já se postupně postupně k tomuhle žánru dostala také. Strašně lituju toho, že jsem s fantasy nezačala dřív.
Tahle kniha je přirovnávána k upířím Hunger Games, což potvrzuji. Sice jsem Hunger Games nečetla - což by se dalo přirovnat k smrtelnému hříchu, ale znám ten děj a tahle kniha se tomu velmi podobá.
Hlavní hrdinka mi přišla v pořádku, naivní a sympatická, ale pořádně nevěděla, co vlastně chce.
Raihna si automaticky připisuju na svůj “husband list, protože prostě WOW. Neuveřitelně sexy a neodolatelný upír. No co víc chtít.
Tato kniha obsahuje spoustu zvratů, který mi doslova vzali dech! O napětí vůbec není nouze. Spicy scény tu také nemohli chybět a musím říct, že rozhodně stáli za to. Kniha je neuvěřitelně čtivá a prakticky se v ní pořád něco děje, takže je o zábavu postaráno.
Jsem štastná, že se mi tahle naprostá senzace dostala do rukou!
DOPORUČUJI!!!!!!

18.02.2024

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Knihu jsem dostala ve spolupráci na recenzi od Humbooku.
Velmi jim děkuji!!

Zakázaná láska. Nedovolená láska na míle daleko.
7,5/10
Fantasy není můj šálek čaje, ale tohle jsem nějak zvládla. Tahle kniha je už druhá v žánru fantasy, kterou jsem přečetla a kdybych se měla rozhodnout, jaké fantasy mě baví víc, tak to si vyberu radši upíry, vlkodlaky atd..... Tato kniha je mojí první od této autorky. Musím velmi ocenit tu obálku!!!! Kniha se nádherně otevírá!! Příběh je vyprávěn ze dvou pohledů a to mi naprosto vyhovuje!! Kapitoly jsou krátké a za to má tato kniha svoje plus. Hlavní postavy a jejich vztah se mi opravdu líbil! Příběh byl uklidňující a líbil se mi.
DOPORUČUJI VŠEM FANTASY FANOUŠKŮM!!!

20.06.2023 3 z 5