klaudmia klaudmia komentáře u knih

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

KONEČNĚ DOČTENO! Ale fakt konečně, protože tato kniha byla pro mě utrpením.

07.11.2016 3 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila. Jakmile jsem jí viděla v naší knihovně. Radost z toho, že jí mám v ruce jsem měla celý den. Kniha je psána jako divadelní scénář, což mě neodradilo. Děj byl zajímavý. Sice to nemá na originál paní Rowlingové, ale fanoušci HP jistě ocení návrat do tohoto úžasného světa.

02.11.2016 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Autorka měla velmi zajímavý nápad. Zmrazení lidí no prostě wow. Já sama mám v oblibě dystopie, fantasty, prostě knihy kde je potřeba zapojit fantazii. Knihu doporučuji všem, kteří chtějí navštívit jiný svět.

02.11.2016 5 z 5

Zahrada spáčů Zahrada spáčů Lisa Heathfield

Kniha byla napínavá, soudím podle toho, že jsem ji přečetla za jedno odpoledne. Kdybych ji měla popsat jedním slovem, což by šlo, popsala bych jí jednoduše: psycho. Za mě by mohla mít více popsaný závěr. Autorka měla velmi zajímavý nápad, který mohla více rozepsat.

02.11.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato trilogie je moje srdcovka! Příběh je nádherný. Odpočítávám pomalu i sekundy do vydání knížky Dědička. Začetla jsem se a to pořádně. Nejlepší kniha! ♥

08.02.2016 5 z 5