Klarkare Klarkare komentáře u knih

Vinnetou 3. díl Vinnetou 3. díl Karel May

(SPOILER) Jediné mínus tejto knihy je, že hlavný hrdina umrel.

18.10.2021 4 z 5

Zaľúbená princezná Zaľúbená princezná Meg Cabot

Ďalšia super kniha. Koniec bol na nej najlepší.

18.10.2021 5 z 5

Princezná vo svetle reflektorov Princezná vo svetle reflektorov Meg Cabot

Opäť zaujímavá a zábavná knižka.

18.10.2021 5 z 5

Poletím aj bez krídel Poletím aj bez krídel Jacqueline Wilson

Knižka sa mi veľmi páčila, bola dojemná a občas som sa zasmiala. Bolo mi Katy veľmi ľúto, že nemohla chodiť, a páčilo sa mi, že to tak úžasne zvládala.

17.10.2021 4 z 5

Denník princeznej Denník princeznej Meg Cabot

Sériu pokladám za jednu z obľúbených. Kniha je výborne napísaná, ja osobne sa do Miinej pozície viem úplne vžiť. Prečítala som si ju dva razy a asi si ju prečítam znovu.

17.10.2021 5 z 5

Psia cesta Psia cesta W. Bruce Cameron

Kniha rovnako dobrá ako predošlá. Špeciálne koniec ma veľmi potešil.

17.10.2021 5 z 5

Iluzionisti: Príbeh druhý Iluzionisti: Príbeh druhý Neil Patrick Harris

Úžasné, rovnako ako prvý diel.

16.10.2021 5 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

Kúzelná kniha plná tajomstiev, kamarátstva a mágie. Veľmi sa mi páčilo, že sa tam dalo nejaké triky aj naučiť.

16.10.2021 5 z 5

Malý biely koník Malý biely koník Elizabeth Goudge

Krásna fantasy knižka, veľmi ma zaujala.

15.10.2021 4 z 5

Magický expres Magický expres Anca Sturm

Túto knihu som čítala s veľkým záujmom. Páči sa mi myšlienka Svetového expresu - školy, ktorá je stále v pohybe, cestuje po svete. Už sa neviem dočkať, kedy si prečítam ďalší diel a či v ňom Flinn nájde Jonteho.

Psia duša Psia duša W. Bruce Cameron

Kniha sa mi páčila. Bola výborne napísaná, miestami som sa zasmiala, niekedy som vyronila aj nejakú tú slzičku. Veľmi dojímavý a pútavý príbeh.
Vrelo odporúčam, kniha je ako stvorená pre ľudí, ktorí majú radi zvieratá, špeciálne psy.

Strážcovia príbehov Strážcovia príbehov Mechthild Gläser

Výborná kniha. Zaujala ma myšlienka cestovania do kníh. Bolo by super vedieť niečo také...
Knižka mala pútavý dej a miestami bola strašidelná aj smutná. Naozaj sa mi mooc páčila a odporúčam ju.

Minecraft: Výprava Minecraft: Výprava Jason Fry

Táto kniha sa mi veľmi páčila, príbeh bol dobrodružný, autor veľmi dobre vykreslil minecraftový svet. Odporúčam.

Selekce Selekce Kiera Cass

Jedna z mojich obľúbených sérií. America je mi veľmi sympatická a už od začiatku som zbožňovala Maxona. Knižku som prečítala trikrát a rada si ju prečítam znova.

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

(SPOILER) Naj naj séria. Koniec ma síce rozplakal, veď toho už toľko vedela a Orion ju pripravil o schopnosti an spomienky... Taktiež neviem, čo si mám myslieť o Cassarasovi. Zdal sa mi ako záporák, no teraz si nie som istá.
Verím však, že Alea to všetko napraví a možno získa späť aj svoje schopnosti.

Koniec koncov, je to Elvarion poslednej generácie...

22.03.2021 5 z 5