Kiki481 Kiki481 komentáře u knih

Přiznání Přiznání Anna Todd

První díl jsem přečetla jedním dechem stejně jako drůhej, ale upřímě tahle série je dost zvláštní. Přijde mi že se Hardin a Tessa pořad jenom hádají pořád a potom se zase usmíří ale než se usmíří tak to trvá hrozně dlouho. Neustále říkají jak se hrozně milují, ale potom někdo něco řekne a najednou nic. Říkají jak se hrozně nenávidí, ale přitom hrozně miluji. Tento díl je takový že se vám chce někdy brečet, někdy smát, někdy křičet, ale tak už to prostě v knížkách chodí. V tomhle dílu jsem si úplně znepřátelila Tessu, dělá že je všechno Hardinova chyba, ale můžou za to oba. Když Tessa jde za jiným klukem, tak jasný ze se Hardin naštve, popravdě kdyby ona jeho vydělá s Molly tak jí podřízne hrdlo. Neustále touží aby ji Hardin vyznal lásku, ale mně přijde že jí lásku vyznává pořád. Když se hádají tak Hardin se snaží, aby mu Tessa odpustila, ale potom Tessa řekne že udělala tohle a najednou se snaží, aby Hardin odpustil Tesse, prostě a jednoduše si hraje na hroznou chudinku. Taky mi přijde ze by pořad jenom brečela a taky že pořád jenom brečí. Prostě ji nemám ráda. Za to Hardina jsem si oblíbila. Hardin se snaží jak nejvíc to jde, ale Tessa to nejspíš nedokáže ocenit, však ona se do nějak zamilovala tak jak se choval předtím a teď najednou chce aby se změnil. Nechápu. Nevím co dalšího říct, ale tenhle díl stojí za přečtení, ale hodně se u něj naštvete. Dávám 3 hvězdičky.

31.12.2020 3 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Čekala jsem že mě kniha bude bavit, ale bohužel ne. Knihu jsem si přečetla z důvodu, že jsem od stejné autorky četla jinou knihu, která mě dost bavila. Kniha byla krásně napsaná to ano, ale příběh mi přišel takový, že jsem se v něm nevyznala. Kamarádka tuhle knihu taky četla a měla stejný názor jako já. Další díl mám doma, ale přečtu si ho možná tak, že bych neměla co číst. Věřím že někoho tahle kniha bude bavit, ale já mezi ně nepatřím.

28.12.2020 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí chvilku protože jsem se od ni nemohla odtrhnout. Líbilo se mi že to bylo vtipné a dost jsem se u toho zasmála. První jsem viděla film a musím přiznat ze patří mezi mé oblíbené, ale kniha byla stokrát lepší. Určitě doporučuji pro všechny kdo mají rádi takovéhle dívčí příběhy. ????

28.12.2020