Kika28 Kika28 komentáře u knih

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Je to průměrná knížka, která je plná fajn bájí a pověstí. Některé příběhy se mi líbily víc a některé míň. Knížku jsem četla kvůli škole a nic jsem od ní neočekávala a knížka mě mile překvapila.

27.02.2021 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Knížka se mi celkem líbila, ale nebyla jsem z ní odvařená jako ostatní. Četla se rychle, ale čekala jsem že se mi bude líbit víc. Musím pochválit grafické zpracování, které je opravdu krásné, ale příběh samotný je průměrný. Hodnocení 3,5*/5*

29.01.2021

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harryho Pottra miluji jak filmy tak knížky. Miluju vždy návrat do toho světa a vždy se k němu ráda vracím. Hlavně když jsem smutná nebo mám čtecí krizi. Všem co neviděli filmy a nečetli knížky moc a moc doporučuji.

29.01.2021

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Po přečtení první kapitoly jsem měla pocit, že mě knížka nebude bavit, ale opak je pravdou. Tahle knížka je totiž skvělá a já jsem pokaždé dočtené kapitole potřebovala číst další a další kapitoly. Děj byl strašně čtivý a vůbec se nevlekl. Postavy jsou úplně dokonalé, hodně jsem si oblíbila Ellu, Reeda a Eastona, ale ostatní postavy jsou taky skvělé. A souhlasím s tím co je psáno na obálce knihy: TIHLE ROYALOVÉ VÁS ZNIČÍ, protože mě ničili celou dobu.

20.01.2021 5 z 5

Romeo a Julie / Hamlet Romeo a Julie / Hamlet William Shakespeare

Romea a Julie i Hamleta jsem se strašně bála, že se mi boudou plést postavy a u obou děl se tak ze začátku stalo. Knížku jsem četla kvůli škole, kde máme mít oba dva příběhy.
Romeo a Julie- tenhle příběh jsem z části znala, ale i tak jsem si ho přečetla. Příběh mě nijak neuchvátil, ale konec byl čtivý. Hodnotila bych 3,5*/5*.
Hamlet- o tomto příběhu jsem nic nevěděla a bohužel mě trochu zklamal. Tady mě bavil jen začátek pak už nic. Hodnotila bych 2,5*/5*.
Celkově knížku hodnotím 3*/5*

02.01.2021 3 z 5