Kejtiky Kejtiky komentáře u knih

Byla jedna moucha Byla jedna moucha Daisy Mrázková

Kniha nádherná, snová, núti premýšľať. Príbehy jednej muchy a jej dievčatka. Úžasné. Toľko múdrosti a lásky v jednej tenkej knižke. Doporučujem čítať kľudne aj bez detí. Len tak pre radosť

08.05.2021 5 z 5

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Barbora Brůnová

Fantastické. Dostala som knihu na Vianoce, zhltla som ju po večeri a nechala kolovať okolo stola. Smiala som sa celý večer, autorka má doma rovnaké deti ako ja. Každý komix som prežila na vlastnej koži. Vtedy som sa nesmiala, ale keď to človek prežíva s odstupom, prináša to slzy smiechu.

26.12.2020 5 z 5

Přijde kůň do baru Přijde kůň do baru David Grossman

Neuveriteľné. Geniálne. Zvláštne. Strhujúce. Smutné. Šialene smutné. Kniha dlho a hlboko doznieva. Moje bezprostredné pocity po prečítaní tohoto neobyčajného diela. Dej človeka úplne pohltí, kniha sa nedá odložiť. Len málo kníh dokáže človeka doslova vtiahnuť tak intenzívne do priestoru (nie len do deja), kde sa celá šou odohráva. Cítite sa ako súčasť publika, ktoré sleduje smiešno-smutné vystúpenie stand-up komika, ktorý sa rohodol vyliať svoju dušu na pódiu.

06.07.2020 5 z 5