Kawila Kawila komentáře u knih

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Knížka vám nic nedá, ale nic nevezme. Příjemně jsem zabila čas u všech tří dílů a líbila se mi postava Petuly i s její konečnou neuvěřitelnou (dost nepravděpodobnou) proměnou.

11.03.2014 3 z 5

Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles Love Me Do – 50 osudových dnů ze života Beatles Paolo Hewitt

Tento průvodce životem mých oblíbenců mi odhalil mnoho nového a dobře se četl. Myslím, že si ho zamilují hlavně lidé, jejichž nejoblíbenější kapela nejsou zrovna Beatles, ale chtějí získat nějaké základní znalosti o moderní hudbě, případně si je doplnit.

07.03.2014 5 z 5

Záhada starého klepadla Záhada starého klepadla Enid Blyton

Kdyby tohle četlo sedmileté dítě tak ho pochválím, že už mu nedělají problém písmenka. Trochu mne rozesmutní, když si o téhle knížce připraví referát patnáctiletý teenager. Četla jsem několik těchto dětských detektivek od různých autorů, ale stačí změnit jména a je to vždy totéž.

07.03.2014 odpad!

Divná a divnější Divná a divnější Robert Reger

Tenhle díl Emily se mi líbil nejvíc, protože mne nenadchla dějová linie kolem černého kamene, ale téma zdvojení osobnosti. Styl, kterým je to napsané, a obrázky z toho dělají lehké čtení na jeden večer.

06.03.2014 4 z 5