katka134 katka134 komentáře u knih

Hakim Hakim John Knittel

Krásná kniha. Poutavý příběh o egyptském lékaři, který se snažil o zlepšení podmínek ve zdravotnictví ve své zemi.

26.01.2019 5 z 5

Evangelium Máří Magdalény Evangelium Máří Magdalény Jan Bauer

Knížky od pana Bauera čtu moc ráda, i tato mě zaujala svým názvem. Ale zklamala mě. Na evangelium se dostalo až ke konci knihy. Neustálé zamilovávání hlavní hrdinky bylo až trapné. Kdyby všechny útrapy přetrpěla kvůli nehynoucí lásce ke svému snoubenci, tak by to bylo asi hezčí.

25.08.2018 2 z 5

Dvě císařovny Dvě císařovny Brandy Purdy

Krásná kniha, moc dobře se četla. Josefína nejprve odmítala vášnivého Napoleona a když ji oplácel stejně, tak litovala. Aimee byla chytřejší, lásce a osudu nevzdorovala.

02.08.2018 5 z 5

Krvavý kámen Krvavý kámen Tim Mackintosh-Smith

Přes počáteční zmatek v postavách s nezvyklými arabskými jmény hodnotím jako báječné čtení. Napětí, krev i trochu romantiky v oblacích střelného prachu.

22.03.2018 5 z 5

Rozpal to, šéfe! Rozpal to, šéfe! Zdeněk Pohlreich

Skvělá kuchařka s výbornými recepty na gril

18.02.2018 5 z 5

Věčná Ambra - Ambra a Bruce Věčná Ambra - Ambra a Bruce Kathleen Stadford

První Ambru od Kathleen Winsor jsem četla v mládí pořád dokola, ale tohle je jen nastavovaná kaše. Tato žena není TA Ambra. A způsob vyprávění je takový nijaký, zmatený...Alespoň mi přečtení splnilo čtenářskou výzvu.

15.02.2018 2 z 5

Moje domácí kuchyně Moje domácí kuchyně Zdeněk Pohlreich

Přehledná kuchařka s lákavými fotografiemi receptů. Některé jsou zvláštní, ale určitě dobré.

18.02.2018 4 z 5

Poslední bere vše Poslední bere vše Luboš Y. Koláček

Skutečně zajímavý - smutný osud rodu Smiřických. Trochu mi vadilo místy dlouhé popisování myšlenek a situací.

28.12.2017 4 z 5